Praia Verde

****

Portugalsko - Algarve

Líbí se vám? Napište nám!
Butikový hotel Praia Verde představuje krásný příklad nového pojetí hoteliérství v Portugalsku. Velmi pohodlné, prosvětlené a vzdušné pokoje jsou zařízené v neutrálních barvách a filozofií hotelu je postarat se o co nejvíce příjemných a nezapomenutelných vzpomínek na dokonalou dovolenou.

Informace o hotelu

Nově koncipované lobby připomíná náladu příměstské promenády. Disponuje elegantní recepcí, obchodem, barem, dostatkem pohodlných příležitostí posedět a konverzovat či jen tak pozorovat pohyb a život kolem. Nechybí ani herní koutek, pracovní zátiší a také kontaktní pult manažera hotelu. Hotel se v každém detailu snaží rozmazlovat své hosty příjemnými vjemy – vůněmi, melodií, doteky jemných látek, tlumenými a nerušivými barvami, příběhy či inspirací. Vše v dokonalé souhře a harmonii, ve stínu borovic.

Ubytování

Hotel Praia Verde má v nabídce 23 pokojů s výhledem na moře a 42 apartmánů se zahradou nebo s panoramatickým výhledem na okolí s oddělenou obývací částí, balkonem a zařízenou kuchyňkou.

Umístění

Hotel leží v srdci východní části regionu Algarve. Je vzdálený 12 km od španělské hranice, 16 km od města Tavira, 57 km od letiště Faro a 160 km od mezinárodního letiště v Seville.

Inspirace

Algarve, známé jako Brána do Evropy, je nejzápadnějším regionem kontinentu a patří k nejnavštěvovanějším oblastem Portugalska. Mírné středomořské klima ručí za příjemnou teplotu vody. V oblasti naleznete také některé ze světově proslulých pláží. Pobřeží je velmi různorodé a není možné, aby se zde kdokoliv nudil! V hotelu naleznete výtečnou restauraci s nabídkou zdravých regionálních specialit, funkční posilovnu, plavecký bazén s barem, dětský klub. Co se týče volného času, nabídky určitě pokryjí nároky jak na zábavu, tak na oddech, poznávání či aktivní pohyb. Objevovat můžete všechna tajemství oblasti Algarve a to pěšky, lodí, na kole nebo na čtyřech kolech.

Umístění hotelu

Hotel leží v srdci východní části regionu Algarve. Je vzdálený 12 km od španělské hranice, 16 km od města Tavira, 57 km od letiště Faro a 160 km od mezinárodního letiště v Seville.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím