Princess Cruise Lines

USA

Líbí se vám? Napište nám!
Dámy a pánové, pojďte, to prostě musíte zažít! S čím můžete stoprocentně počítat?

Informace o zážitku

 

Cestování jinak! Představte si, že máte celý seznam cílů, které stojí za to vidět. Představte si, že jsou od sebe dost vzdálené, že je třeba vzájemně dělí moře nebo oceány. Existuje způsob, jak je všechny navštívit? Existuje! Přijměte pozvání na některou z námi nabízených plaveb po známějších i méně známých námořních trasách planety. Přijměte pozvání na výlet, na jaký se nezapomíná.

Lodní společnost

Můžeme se snažit zprostředkovat vám slovem všechno, co dělá Princess Cruise Line tolik výjimečnou a odlišnou od ostatních výletních společností. Můžeme – i budeme se snažit moc, popíšeme vám zařízení, služby a itinerář, ale raději vás rovnou pozveme: Dámy a pánové, pojďte, to prostě musíte zažít! S čím můžete stoprocentně počítat? S prvotřídním servisem. Se zábavou, inspirací i odpočinkem. S výborným stravováním a exkluzivním vinným lístkem. S výbornými lázeňskými procedurami. Se zajímavými přednáškami o zemích, které uvidíte. O jejich tradici, kultuře a lidech. Tady se čas netráví, tady se užívá! Plavba mezi jednotlivými atraktivními cíli není jen poutavým cestováním, hlavně je to naprosto neuvěřitelný zážitek. Naše možnosti jsou totiž nekonečné!

Flotila

Naše flotila je složená z devatenácti lodí dokonale uzpůsobených jak na krátkodobé plavby, tak na plavby kolem světa. Už samotné lodě z flotily Princess Cruise Lines můžou být samy o sobě cílem vaší cesty. Přepravní kapacita našich lodí je od 680 až po 3 500 cestujících. Zásadní je pro nás dostatek prostoru pro cestující a jejich rodiny, zároveň pohodlné a elegantní společné prostory včetně příjemných zákoutí a balkonových salonků s výhledem.

Destinace

Princess Cruise Line organizuje plavby do více než 380 destinací ve více než 100 zemích a na všech sedmi kontinentech. Společnost poskytuje svým klientům vysokou flexibilitu při výběru dovolené. Můžete s námi plout kolem světa, absolvovat dechberoucí plavby podél Aljašky, zažít pikantní Asii, roztančit se v Jižní Americe nebo prostudovat kulturní dědictví Evropy. Společnost poskytuje také krátkodobé plavby - Princess Cruises Getaways. Jsou to tří až pětidenní výletní dovolené do Karibiku nebo podél západního pobřeží USA, s pohodlím zpátečního letu z Floridy nebo Los Angeles. Stačí si vybrat, je to jen na vás!

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím