Pullman Maamutaa

*****

Gaafu Alifu atol

Líbí se vám? Napište nám!
Pullman Maamutaa je víc než jen další dokonalý maledivský dovolenkový resort se službami all inclusive.

Informace o hotelu

Jestliže se váš život skládá jen z práce a povinností, je čas změnit kurz! V tomto resortu budete mít čas na sebe a na vaše blízké. Můžete si hrát, odpočívat, snít, sportovat, spát, konečně domyslet všechny načaté myšlenky a především užívat si nádhernou přírodu. K organizaci dne vám stačí jen dva časové údaje: východ a západ slunce. Pomalé tempo ostrovního života vám pomůže vybalancovat všechny nerovnováhy běžného dne.

Umístění

Pětihvězdičkový resort se nachází na jednom z ostrůvků patřících k atolu Gaafu Alifu na jihu Malediv, 50 minut letu z mezinárodního letiště v Malé nebo deset minut jízdy člunem z vnitrostátního letiště Kooddoo. Téměř devadesát procent plochy ostrova je pokryto zelení.

Ubytování

Zelený ostrov o rozloze 18 hektarů hostí 122 různě velkých, různě umístěných a různě zařízených vil, dále několik restaurací a barů, přírodní jezírko a přesně tolik vířivek a bazénů, kolik je vil. Plus něco, co jste ještě nikdy neviděli. Dvě dvoupatrové vily, z nichž to spodní patro sousedí přímo s oceánem. Prosklená zeď, za níž v přímém přenosu probíhá podmořský život se všemi barvami, nabízí ten nejlepší výhled, jaký jste kdy z postele měli. Nejmenší vily mají rozlohu 160 m2 a kapacitu 4 lidi. U všech vil najdete vířivku nebo bazén, pohodlné postele a obývací části a prostorné terasy otevřené přímo na oceán.

Inspirace

Je libo wellness každý den? Pullman Spa by Phytomer by byla škoda odbýt jednou návštěvou. V tiché laguně, přímo nad hladinou vody, je k dispozici pět relaxačních místností, profesionální spa team a celá řada holistických lázeňských a zkrášlovacích procedur. Je libo pohyb, ale stylově? K dispozici jsou různé druhy jógy, plážový parkour a fitnesscentrum, vodní sporty, potápěčské a šnorchlovací exkurze na okolní opuštěné ostrůvky nebo PADI potápěčská škola s unikátním programem. Aktivit, které můžete podle libovůle střídat, je bezpočet. Je libo jídlo, ale dokonalé? Celý den otevřená restaurace Mélange a plážový bar The Hub u bazénu, to je společenský středobod vesmíru - a také místo, u kterého každý vypadá na fotkách fantasticky. Užijte si skvělé jídlo, výhled na oceán, pohodlné lenošky a vůbec všechno, co patří k náladě typu: skvělá káva, vyložené nohy a tropický ráj. Další možnost stravování nabízí restaurace Phat Chameleon, kterou najdete uprostřed bylinkové a zeleninové zahrady. Je jednou z prvních organických, vegetariánských a veganských restaurací na Maledivách. Až budete s prázdným žaludkem vystupovat z moře po dlouhém potápění, vydejte se třeba do restaurace Souq Oven. Rázem se ocitnete v Itálii. Jídelní i vinný lístek se vám jistě bude zamlouvat. No a zatímco den začíná ve stylu zdraví a super foods v baru nad hladinou moře s názvem Sol rising, končí se v baru Saffron Affair. Je ideální pro nikdy nekončící večery s klubovým pohodlím vysokého standardu, s kulečníkem a nabídkou prémiových koktejlů a jednohubkových chuťových zázraků jménem tapas. Kdyby vás hlad přepadl a na dosah ruky by zrovna nebyla žádná z restaurací, pak vás může obsloužit ještě pojízdná nabídka občerstvení od Bites on Wheels, která je vždycky někde za nejbližší palmou. Pro děti a teenagery jsou k dispozici dva kluby se zajímavým hracím, sportovním a poznávacím programem.

Umístění hotelu

Pětihvězdičkový resort se nachází na jednom z ostrůvků patřících k atolu Gaafu Alifu na jihu Malediv, 50 minut letu z mezinárodního letiště v Malé nebo deset minut jízdy člunem z vnitrostátního letiště Kooddoo. Téměř devadesát procent plochy ostrova je pokryto zelení.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím