Qasr Al Sarab Desert Resort

SAE - Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
Zažijte bezkonkurenční luxus a komfort uprostřed mystické pouštní oázy! Nasedněte na velblouda a vydejte se vsříc písečným dunám zalitým sluncem, ponořte se do bazénu a relaxujte nebo pouze nasávejte atmosféru a nechte se inspirovat slavným dekorem jedné z nejstarších kultur na světě.

Informace o hotelu

Umístění

Resort se nachází v poušti Rub'Al Khali, největší písčité poušti světa. Qasr Al Sarab Desert Resort by Anantara se odlišuje od ostatních hotelů v Abu Dhabi, jelikož je izolovaný od okolního světa a přináší svým hostům soukromí, stoprocentní servis, nejrůznější volnočasové aktivity a luxusní ubytování, které potěší i ty nejnáročnější klienty.

Vybavení

V resortu Vás čeká nekonečný výběr pokrmů mezinárodních kuchyní, které se servírují v restauracích Al Waha, Suhail, Ghadeer či Al Liwa, nebo si můžete vychutnat jídlo pod širým nebem a vyzkoušet Dining by Design a Al Falaj. Resort disponuje magickým Anantara Spa, který nabízí lázeňské procedury v ikonickím prostředí. V rámci resortu máte možnost vyzkoušet projížďku na velbloudech, procházku pouští nebo jízdu písečnými dunami v automobilu. Batén, fitness centrum, konferenční místnost, knihovna, bazén, tenisové kurty, dětský klub a možnost pořádání svateb jsou samozřejmostí.

Ubytování

Elegantně zařízené pokoje s malebným výhledem na poušť, který se Vám nasytkne z teras nebo balkónu, jsou ideální pro strávení Vaší perfektní dovolené v Abu Dhabi. Pokoje jsou laděny do zemitých tonů, doplněné o všudypřítomné asijské tkaniny a majestátní stříbrné či bronzové lustry. Celkem se můžete ubytovat v 205 pokojích, vilách a suitách - Deluxe Garden Room, Deluxe Balcony Room, Deluxe Terrace Room, Anantara Suite, One Bedroom Anantara Pool Villa, Two Bedroom Anantara Family Pool Villa, Three Bedroom Anantara Family Pool Villa. Na pokojích se nachází prostorná koupelna, televize s DVD přehrávačem, kávovar, klimatizace a wifi.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím