Quinta do Lorde Resort, Hotel & Marina

*****

Madeira

Líbí se vám? Napište nám!
Objevte Quinta do Lorde Eco Resort - díky kombinaci špičkového designu a architektury celého komplexu, bude Váš pobyt nezapomenutelný!

Informace o hotelu

Luxusní resort šetrný k životnímu prostředí

Quinta do Lorde Eco Resort je jedinečný a pečlivě promyšlený koncept, jenž umožňuje hostům vychutnat si komfort, kvalitu a přírodní krásy poloostrova Ponta de Sao Lourenco. Nachází se pouze 20 minut od hlavního města - Funchal a 10 minut od mezinárodního letiště Madeira Airport.

Resort se nachází v oblasti s vysokou ekologickou citlivostí, nabízí pečlivě integrovaný plán kombinující kulturní a architektonické zpracování s historickými prvky za použití tradičních místních stavebních materiálů

Vybavení hotelu

5 hvězdičkový hotel, který je součástí celého komplexu, se nachází v centru resortu. Hotel se skládá z 5 samostatných budov propojených krajinou a upravenými prostory. Hlavní budova tzv. „Central Plaza" poskytuje veškeré zázemí. Ve zbývajících 4 budovách je k dispozici 111 pokojů, prostor pro odpočinek, dětské hřiště, restaurace, konferenční místnosti, bazény s terasou a bary, marina.

Resort

Resort se skládá ze 29 rezidencí /apartmánů a 3 vil ve stylu bytových domů či půldomků. Všechny jsou situovány v zeleni a každá rezidence má maximálně 3 podlaží a možnost 1,2 či 3 pokojů. Ty jsou plně vybaveny, mají klimatizaci, integrovaný telekomunikační systém, výhled na moře a přístav.  Záleží jen na vás, který z 3 interiérů si vyberete, v Quinta do Lorde se odráží spojení luxusu a jednoduchosti přírody.

Součástí komplexu je i spa zóna zahrnující širokou škálu ošetření a procedur, jejíž součástí je sauna, turecké lázně, Jacuzzi a prostor pro relaxaci. Procedury a ošetření je možné provádět mezi 9 – 19h, budova je otevřená do 22h.

Golf

Na Madeiře si přijdou na své i milovníci golfu, kteří si mohou zahrát na Santo da Serra Golf Club, které bylo přebudováno v roce 1991 slavným architektem golfových hřišť Robertem Trent Jonesem, nebo Palheiro Golf, který je umístěn na úchvatném 200 let starém statku Palheiro a nabízí úžasný výhled na město a záliv. 

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím