Radisson Blu Resort and Spa

Malta

Líbí se vám? Napište nám!
Radisson Blu Resort & Spa je kouzelným dovolenkovým rájem se vším, co v takovém ráji potřebujete. Především plážovou pohodu!

Informace o hotelu

Věřte, že na Maltě budete mít nádherný život. Těšte se na panoramatické výhledy, přímý a velmi pohodlný vstup do vody přes udržovanou písečnou pláž. Hlavní roli zde samozřejmě hraje opalování, odpočinek, plavání, dovádění a sportování ve vlnách přívětivého Středozemního moře. Zároveň ovšem musíme konstatovat, že možnosti dalšího programu jsou nekonečné.

Umístění

Resort se nachází na severozápadě ostrova Malta, na pobřeží u pláže Golden Bay Beach, poblíž zátoky Mellieha. Čili blízko turistického centra s romantickými uličkami a veškerými turistickými službami. Hlavní město Valletta je vzdálené 25 km.

Ubytování

Aby hotel dostál své vynikající pověsti, soustředí se na maximální komfort ubytování a bohatý výběr z různých druhů pokojů a apartmánů. Těch je celkem 308. Umístění hotelu si přímo žádá velká okna a balkony s výhledem na moře a na pláž. Po dni stráveném ve víru programu se můžete vrátit do soukromí svého pokoje nebo se zapojíte do společenského či sportovního dění v resortu a jeho okolí. V resortu se nachází čtyři restaurace a tři bary, prémiové spa centrum s hlídáním dětí, velké konferenční centrum s dvanácti jednacími místnostmi s kapacitou celkem 900 hostů.

Inspirace

K historickým památkám, které si rozhodně zaslouží vaši návštěvu, patří například nádherná rotunda ve městě Mosta nebo katedrála Nanebevzetí Panny Marie. Taky kostel Parish Church of Jesus of Nazareth a pevnost Tigné ve Sliemě. K turistickým cílům se určitě řadí záliv St. Paul's, s dětmi se vyplatí dojet si do čtyři kilometry vzdálené vesnice Pepka námořníka, rodinného zábavného centra a filmových ateliéru, kde se v 80. letech natáčel proslulý muzikál. V rámci delšího výletu stojí za to nastoupit si na trajekt a podívat se na druhý největší ostrov souostroví Malta, který se nazvá Gozo. Anebo sedněte do auta a vydejte se k přírodní rezervaci Ghadira. Ghadira je významným útočištěm stěhovavých ptáků a mnoha druhů divokých zvířat. Další oblastí, která je plná vzácných naturálních, historických a archeologických nalezišť, je Il-Majjistral. Národní park na severozápadě Malty zahrnuje šest kilometrů chráněného pobřeží, kde roste více než 430 rostlinných druhů, žije tu na tucet druhů ptáků a vzácné druhy savců i plazů.

Umístění hotelu

Resort se nachází na severozápadě ostrova Malta, na pobřeží u pláže Golden Bay Beach, poblíž zátoky Mellieha. Čili blízko turistického centra s romantickými uličkami a veškerými turistickými službami. Hlavní město Valletta je vzdálené 25 km.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím