Resort Svatá Kateřina, ČR

****

Česká republika

Líbí se vám? Napište nám!
Welness, ayurvéda, jóga, hubnutí, sport, romantika, krása a pohoda. To jsou klíčová slova, která nejlépe vystihují unikátní Resort Svatá Kateřina. 

Informace o hotelu

Resort Svatá Kateřina svým konceptem předběhl svoji dobu a s každým dalším rokem jej jen a jen vylepšuje. Čistý vzduch, zdravé jídlo, krásné přírodní prostředí, harmonie, bezpočet ozdravných, relaxačních a zkrášlujících procedur a dostatek pohybu ubere na váze, zvýší energii a přidá radost do života. Ve spolupráci s věhlasným resortem Kairali v Kerale přináší Resort Svatá Kateřina unikátní ájurvédské pobyty. Být zdravější, štíhlejší a v dobré kondici? Navštivte Resort Svatá Kateřina, kolébku ájurvédy v České republice. 

Umístění

Resort Svatá Kateřina se nachází na Vysočině mezi Pelhřimovem a Telčí, 130 km od Prahy a Brna a 3 km od města Počátky. Auto odstavíte na hlídaném hotelovém parkovišti na konci vesnice Počátky, k resortu vás přiveze pohodlný shuttle bus. 

Ubytování

 

Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji sedmi kategorií ve třech objektech. Celý areál resortu je nekuřácký, příjezd auty je povolený pouze shuttle busu a zásobování, veškerá automobilová doprava končí na soukromém parkovišti na konci obce Počátky. Provoz resortu je sympatický svojí zelenou filosofií šetrnou ke zdrojům a okolité přírodě. Perlou resortu je restaurace s prémiovým jídelním lístkem v duchu zdravé výživy. 

 

Inspirace

 

Absolutní a bezkonkurenční specialitou resortu jsou propracované pobytové balíčky, které opravdu dodrží, co slibují. Vybírat můžete z víkendových nebo vícedenních pobytů různorodého zaměření. Nabídka procedur, masáží a rituálů je ohromující. Personální i prostorové kapacity wellness centra jsou opravdu velkorysé. vzdušné a uklidňující. Pro každého je dost prostoru, času i pohodlí. Trendy tréninkové programy můžete využívat individuálně i skupinově, s komplexním poradenstvím a pod odborným vedením. K dispozici jsou i venkovní sportoviště a vlastní stáj pro projížďky na koních v nádherné přírodě. Nechybí ani dostatek meditačních a odpočinkových zón a pohodlného posezení či poležení jak v interiérech tak exteriérech resortu.

Umístění hotelu

Resort Svatá Kateřina naleznete na Vysočině mezi Pelhřimovem a Telčí, 130 km od Prahy a Brna a 3 km od města Počátky. Auto odstavíte na hlídaném hotelovém parkovišti na konci vesnice Počátky, k resortu vás přiveze pohodlný shuttle bus. 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím