Round Island Private

*****

Round Island

Líbí se vám? Napište nám!
Round Island je ostrov, který se nachází uprostřed národního mořského parku a po celé jeho ploše se rozkládá luxusní resort. Ohromí Vás nádhernými plážemi, zátokami a jednou z nejlepších šnorchlovacích oblastí na Seychelách.

Informace o hotelu

Umístění

Round Island je francouzský ostrov jihovýchodně od ostrova Praslin, na který se lze dopravit lodí z ostrova La Digue nebo Praslin (10 minut), helikoptérou z mezinárodního letiště Mahe (20 minut) nebo letadlem z Mahe na Praslin a poté lodí (1 hodinu 20 minut). Lze si pronajmout celý ostrov.

Vybavení

K dispozici Vám je A la carte restaurace formou bufetu servírující snídaně, oběd a večeři, plážový bar a restaurace na pláži, bar u bazénu, služby prádelny, 24 hodinový lodní spojení mezi Round ostrovem a Praslinem, zdarma internet, hlídání dětí, na vyžádání masáže, 18ti jamkové golfové hřiště Lemuria na Praslinu – nutno rezervovat dopředu. Ze sportovních aktivit je zde zastoupen vícepatrový bazén, windsurfing, kanoe, šnorchlování, tělocvična s fitness vybavením, jacuzzi, stolní tenis, badminton, knihovna, DVD, videohry. Na vyžádání je zde možnost potápění, plachtění, rybaření nebo výlety na okolní ostrovy.

Ubytování

Na ostrově naleznete 3 vily (165 m2) a 1 soukromý dům (300 m2). Vila má vlastní terasu, 2 velké ložnice se sociálním zařízením, obývací a jídelní část a mezaninum s manželskou postelí. Je vybavena klimatizací, sociálním zařízením s balneotherapy vanou, venkovní sprchou, vysoušečem vlasů, minibarem, trezorem, IDD telefonem, rádiem, satelitní TV a internetovým připojením.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím