Royal Island Resort & Spa

*****

Baa Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Maledivy nabízejí jednu z neatraktivnějších potápěčských lokalit na světě, mystika ostrovního ráje Royal Island Resort & Spa a korálových útesů Vás vtáhne pod průzračnou hladinu!

Informace o hotelu

Umístění

Royal Island Resort & Spa je situován 75 km od hlavního města Male (20 min. vnitrostátním letem), 110 km od mezinárodního letiště Male. Měsíce květen až červenec, kdy je klima na atolu Baa ovlivněno jihozápadními monzuny, jsou skvělým obdobím pro pozorování žraloků, velryb a mant. Délka ostrova je cca 750 metrů a šířka cca 230 metrů.

Vybavení

Royal Island & Spa nabízí svým hostům plné vybavení a různé aktivity na ostrově i mimo něj: 2 restaurace a 3 bary, lázně nebo potápění (zájemcům o potápěčský kurz (PADI) zajistí hotel kurzy). Laguna je jako stvořena pro fantastické plachtění, hosté si mohou vybrat mezi malými katamarány a plachetnicemi, výlety na okolní ostrovy s nabídkou barbecue, dále rybařit, užít si windsurfing, vodní lyžování, vodní skútr, wakeboard, výlety katamaránem, jízdy na banánu, zahrát si tenis, badminton, šipky, ping pong, volejbal, šťouchnout si na kulečníkovém stolu či biliáru.

Wellness centrum je plně vybaveno zařízením Cybex-brand, k dispozici máte osobního trenéra, 2 profesionální tenisové kurty a kurty na squash, včetně osobního trenéra a možnosti zařídit spoluhráče.

Ubytování

Luxusní Beach vily se nachází uprostřed tropického ráje, na překrásné písčité pláži a s úchvatným výhledem na Indický oceán.  Každá vila je vybavena zařízením a luxusem, který by jste očekávali od 5-hvězdičkového hotelového standardu, jenž splní veškeré vaše požadavky na komfort a relaxaci. Každá vila je unikátně vystavěna z exotického dřeva Merbau, charakteristického pro tuto lokalitu.
President Suites poskytují soukromé útočiště Indického oceánu. Jsou naplněny magickou krásou tropické svěžesti. Vystavěny, přioděny a elegantně zařízeny z exotických dřevin, jsou velmi prostorné a jejich moderní komfort prezentuje moderní harmonii smíšenou s lehkým charismatem písčitých pláží a křišťálově průzračné vody.
Vybavení: klimatizace, telefon s mezinárodní předvolbou, TV se satelitními programy, minibarem, internetem.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím