Santa Barbara Beach & Golf Resort

****

Curacao

Líbí se vám? Napište nám!
Hotel na zeleném poloostrově, který odděluje záliv Spanish Waters od Karibského moře, vítá zamilované páry, skupiny přátel i rodiny s dětmi. Své hosty potěší luxusním golfovým hřištěm a dvěma nádhernými bazény. Třetí bazén slouží exklusivně pro privátní klientelu ubytování v nadstandardním sektoru Sea Traditions.

Informace o hotelu

Plný program. To a mnohem více vás čeká v kouzelném resortu, kde byste jen těžko hledali nějakou chybu. Od golfu, přes tenis, vodní sporty, šnorchlování, potápění, túry, dobrodružství, poznávací výlety... Aktivit, ze kterých lze vyskládat svojí nezapomenutelnou dovolenou je spousta. A když ne aktivně, tak poklidně a pozvolna utíká čas v prostředí, ve kterém je vše podstatné pohodlně na dosah ruky. Krásné pláže, odpočinková zóna u bazénu, nádherné, relaxační spa centrum, výtečné restaurace.

Umístění

Santa Barbara Beach & Golf Resort se nachází na Santa Barbara Plantation v Porta Blancu, Nieuwpoort. Cesta k obchodům a restauracím v centru města Willemstad trvá asi 25 minut jízdy.

Ubytování

Pokoje s výhledem na moře, s částečným výhledem na moře nebo s výhledem na resort nabízí TV s plazmovou obrazovkou a značkové toaletní potřeby. V každém pokoji najdete také lednici a kávovar. Vybírat můžete dále ze čtyř druhů prostorných, světlých a elegantně zařízených apartmánů. Pro náročné hosty s vysokými nároky na soukromí a služby má hotel v nabídce pokoje v privátním sektoru Sea Traditions. Restaurace SHOR v rezortu Santa Barbara Beach & Golf Resort podává čerstvé mořské plody, hotel provozuje dále středozemní restauraci a k dispozici je i bar u bazénu a gril.

Inspirace

Půlkilometrová pláž s nádherným, ničím nerušeným výhledem, bílým pískem a chráněnou lagunou láká do teplé vody poseté bílými plachetnicemi. Golfové hřište, které projektoval Pete Dye, je otevřené od roku 2010 a skýtá nádherný výhled na Karibik a na chráněný záliv známý pod jménem Spanish Water. Hřiště vzdává svojí architekturou hold krásným údolím a vrcholům lokality a vítá hráče všech výkonnostních skupin. Nelekněte se, pokud na greenu potkáte leguána. Neublíží! Santa Barbara Beach & Golf Resort splupracuje s charitativní organizací „Pack for a Purpose." Nejen plavky a sluneční brýle se tedy balí na Curacao, ale i balíček užitečných věcí pro potřebné.

Umístění hotelu

Santa Barbara Beach & Golf Resort se nachází na Santa Barbara Plantation v Porta Blancu, Nieuwpoort. Cesta k obchodům a restauracím v centru města Willemstad trvá asi 25 minut jízdy.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím