Seabourn

Seychely

Líbí se vám? Napište nám!
Račte vstoupit do světa Seabourn! Lodě Seabourn přitahují zajímavé lidi, s vášní pro nevšední cestování.

Informace o zážitku

Cestování jinak! Představte si, že máte celý seznam cílů, které stojí za to vidět. Představte si, že jsou od sebe dost vzdálené, že je třeba vzájemně dělí moře nebo oceány. Existuje způsob, jak je všechny navštívit? Existuje! Přijměte pozvání na některou z námi nabízených plaveb po známějších i méně známých námořních trasách planety. Přijměte pozvání na výlet, na jaký se nezapomíná.

Lodní společnost

Společnost Seabourn se již od svého založení v roce 1986 stala průkopníkem luxusních plaveb - a nadále představuje světovou špičku tohoto jedinečného stylu cestování. S flotilou středně velkých lodí, s kapacitou v rozmezí od 458 do 600 hostí kotví Seabourn v hlavní sezoně v nejžádanějších destinacích světa. Na palubě se o hosty stará precizně vyškolená posádka, která má zhruba tolik členů, co je počet hostů na palubě. Snahou posádky je zprostředkovat klientům „Seabournův rukopis", což znamená: promyšlené a personalizované služby, upřímné a přátelské pohostinství.

Flotila

Flotila společnosti Seabourn se vyznačuje bezkonkurenčním smyslem pro styl, eleganci a půvab. Seabournské lodě vás ve velkém stylu zvou na cestu za hranice fantazie. Společnost Seabourn má šest středně velkých výletních lodí s kapacitou do 600 lidí. Plavba na lodi Seabourn je neporovnatelná s jakoukoli jinou formou cestování. Zkušenost je luxusní a elegantní, přesto uvolněná a příjemná. Stejně jako interiér a vybavení lodí Seabourn. Veříme, že každý náš klient si na lodi nalezne "to svoje", počínaje klidnou oázou a prvotřídním wellness, konče pulsující zábavu a exkluzivní kuchyní. A proto: račte vstoupit do světa Seabourn! Lodě Seabourn přitahují zajímavé lidi, s vášní pro nevšední cestování. V Seabourn věříme, že radost z poznání nového má úžasnou sílu obohatit lidské životy. Pro splnění této mise jsme schopni pracovat v nepřetržitém nasazení.

Destinace

Od ledových plání Antarktidy až po tropickou oázu jihovýchodní Asie... Prozkoumejte s námi všech sedm kontinentů! V seznamu destinací společnosti Seabourn naleznete nejen klasické cíle, ale také mnoho exotických míst, třeba Antarktidu či Patagonii. Můžete rovněž zažít plavbu kolem jižní Afriky nebo výpravu na Arktidu a plavbu rovnou kolem celého světa. Ukážeme vám vše, co nám naše nádherná planeta může nabídnout. 

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím