SEZONA EXOTIKY ODSTARTOVALA!!

Chcete uniknout podzimní plískanici a zimě? Chybí vám dobrá nálada a energie? Což takhle letošní podzim, zimu i jaro strávit v teple a nasávat pozitivní vitamín D? Na výběr máte opět naše osvědčené destinace, které vás rozhodně nezklamou. 

Roztančená Dominikánská republika

Představte si, že ležíte na bělostné pláži s drinkem v ruce, nasloucháte štěbetání racků a díváte se na nekonečné šumivé azuro. K tomu si představte rytmy Bachaty, velryby a divokou džungli s vodopády. V nabídce Dominikány máme kvalitní hotely, jak pro dospělé, tak pro rodiny s dětmi. Na ostrov můžete bez testů (pokud nevyžaduje aerolinka), s kvalitním cestovním pojištěním a vyplněným zdravotním formulářem. 

Pura Vida na Kostarice 

Vydejte se do Švýcarska Střední Ameriky a objevujte majestátní vulkány, tropické džungle plné tukanů, hlučných vřešťanů a usmívajících se lenochodů, poznejte les z ptačí perspektivy na zipové dráze. To vše a mnohem víc nabízí Kostarika, klenot Střední Ameriky. Pokud nevěříte, přesvědčte se na našem blogu. Ideální dovolená pro rodiny! Vstup do země mají všichni, opět s nutným kvalitním cestovním pojištěním a zdravotním formulářem. 

Za kubánským rumem a doutníky 

K 15.11. 2021 se také otevřela Kuba bez zásadních restrikcí a hlavně bez karantény!! Pro přílet tak bude nutné se prokázat očkováním nebo negativním testem, ne starším než 72h po příletu a zdravotním formulářem. Poté vás čeká objevování ostrova, který byl dějištěm několika významných historických událostí. Čeká vás dovolená s podmanivými rytmy salsy a tóny Buena Vista, opravdu poctivé koktejly a kvalitní doutníky. 

Viva la Mexiko 

Mayské pyramidy, nádherné pláže, výtečná a pálivá gastronomie a poctivá tequilla!! To jsou hlavní názvosloví pro oblíbený poloostrov Yucatán. Resorty v různých úrovních jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Pro cestu budete potřebovat vyplněný online formulář, cestovní pojištění a PCR test (zejména vyžaduje dopravce, nikoliv země).

Za Jamesem Bondem na Jamajku

Zaposlouchejte se do reggae tónů hudebníka Boba Marleyho a nenechte si ujít úchvatné vodopády, místní kořeněnou kuchyni a ten nejlepší rum. Navíc se zde natáčela první a poslední Bondovka. Ke vstupu na Jamajku je nutný PCR/antigenní test (ne starší 72h), pre-autorizace, vyplněný dotazník a cestovní pojištění.

Za velkou louží do USA 

Od 8.11. jsou hranice opět otevřené, prozatím však pro očkované osoby s testem. Návrat přímého spoje do New Yorku je naplánovaný na květen 2022. Takže už nyní se můžete vydat do slunné Kalifornie či Floridy nebo nasát atmosféru vánočního New Yorku.

Hakuna Matata na Zanzibaru

Naše nejpoptávanější destinace roku 2020!! Ostrov koření, rodiště Freddieho Mercuryho a letní teploty kolem 30 stupňů. Nádherné pláže v oblasti Nungwi  a Kendwa na severu(téměř bez odlivu) s luxusními hotely i jedinečnými koncepty nebo živý a "větrem poháněný" východ v oblasti Bweju a Paje. Ať si vyberete jakoukoliv oblast, rádi Vám poradíme s výběrem resortu. Pro vstup je vyžadován negativní test, ne starší 96h před příletem a zdravotní formulář.   

Kreolská kuchyně na Mauriciu

Malý ostrov s širokým záběrem cestovatelských požitků!! Užijí si zde jak gurmáni, tak potápěči či milovníci turistiky. Široká nabídka ověřených resortů podle typu cestovatele. Očkovaní turisté mohou cestovat po ostrově neomezeně s očkovacím certifikátem a negativním PCR testem (72h před příletem), cestovním pojištěním vč. COVID, zdravotní formulář. Neočkovaní turisté míří do 14-denní karantény. 

Seychely-perla Indického oceánu

V minulosti se jednalo o důležitou zastávku na hedvábné cestě, ale také to bylo útočiště pirátů. Snové pláže, bujná vegetace a jedinečná flóra. Seychely patří k jednomu z posledních rájů na zemi, a to i pod vodou. Resorty, které jsou citlivě zanesené do místní krajiny, jen podtrhnou vaši vysněnou dovolenou. Aktuální podmínky pro vstup jsou totožné jak pro očkované, tak neočkované - povinný PCR test, ne starší 72h, kvalitní zdravotní pojištění a vyplněný formulář.

Za skvělou kuchyní do Thajska

Díky členitosti, velikosti a možná také ,,díky" Covidu se aktuálně nebudete mačkat na místních plážích. Vraťte se na tradiční trhy, ochutnejte lokální dobroty a nasávejte opět úsměvy místních. Prozatím je Thajsko otevřeno pouze očkovaným s negativním PCR testem, uzavřeným zdravotním pojištěním a vyplněným povolením, neočkovaní musejí do karantény.

Staré dobré Maledivy

Naše již dlouholetá tradice v nabídce exotických destinací. Resorty různých kategorií, bohatý podmořský svět a dokonalý relax zaručený!  Aktuálními podmínkami pro vstup jsou negativní PCR test (i pro očkované), vyplnění formuláře a zdravotní pojištění. 

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím