Shangri-La’s Hambantota Resort & Spa, Srí Lanka

*****

Srí Lanka

Líbí se vám? Napište nám!
První Shangri-La resort na Srí Lance v asijském stylu vám nabízí luxus na jižním pobřeží ostrova.

Informace o hotelu

Vítejte v ráji!

Luxusní pětihvězdičkový Shangri-La's Hambantota resort s téměř 53 hektary leží na nedotčeném jižním pobřeží, podél dávné ,,stezky koření" v historickém městě Hambantota, které je známé pro své přírodní krásy a divokou zvěř. Resort  je současně největší na Srí Lance a slavnostně byl otevřen v červnu 2016.

Vybavení hotelu

Součástí komplexu je 18-ti jamkové golfové hřiště, rozsáhlé lázně, nejmodernější fitness centrum, potápěčské centrum, tenisový kurt, bazény a vesnice, která oslavuje místní řemeslníky.

Lázně CHI jsou místem klidu a pohody, které nabízí nejen masáže, ale také výjimečné čínské a ájurvédské procedury.

Ubytování

Všech 300 prostorných pokojů nabízí 4 úrovně ubytování: od rodinných (propojené pokoje) až po Adults only. Deluxe pokoje v přízemí nabízejí terasu, ostatní pokoje mají balkony s výhledem na moře a golf. Všechny jsou vybaveny plochou obrazovkou s kabelovými kanály, připojením na internet, vlastní prosklenou sprchou vč. vany a toaletními potřebami, ručníky. Non stop recepce je Vám vždy k dispozci. 

Resort nabízí svým hostům řadu vynikajících restaurací. Ať už si vyberete z tradiční srí lanské kuchyně v restauraci Bojun Hala nebo plážového Grill baru Ulpatha či restaurace Sera, (nabídka jihovýchodního asijského jídla z ulice), vždy se bude jednat o ojedinělý kulinářský zážitek.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím