Skylark Negril Beach Resort, Jamajka

****

Jamajka

Líbí se vám? Napište nám!
Velmi nevšední designový kousek obohatí v létě 2018 nabídku ubytování v proslulém letovisku Negril. Butikový hotel Skylark Negril Beach Resort se nachází přímo na nádherné Seven Mile Beach známé díky zlatavým pískům, klidné laguně a korálovému útesu s bohatým podmořským životem.

Informace o hotelu

Skylark je to pravé ořechové pro všechny Jamajkofily s rytmem v krvi, pro mladé, pro staré, pro páry nebo pro rodiy, pro angažované turisty, které zajímá energie a život místní komunity, pro kreativní duše i pro líná těla.

Ubytování

28 apartmánů naleznete v nabídce hotelu. Ke každému apartmánu náleží balkón nebo terasa s výhledem na pláž a na oceán. Příběh apartmánů v hotelu Skylark Negril je psaný zcela originálním a trendovým vizuálním rukopisem. Lehkost a vzdušnost prostředí navozuje lehkost bytí! Většina apartmánů v hotelu ubytuje pohodlně i více než dva lidi, vstřícný hotel se vždy snaží najít tu pro vás nejlepší alternativu.

Inspirace

V průběhu pobytu určitě nesmíte vynechat místní Spa centrum, které je citlivě uhnízděno v bohaté zahradě resortu. Prostředí je jako stvořené pro hloubkovou relaxaci a regeneraci unaveného organismu. Skylark disponuje plážovým barem a grilem i venkovním klubem pro kuřáky, má výtečnou restauraci i taneční parket s večerním programem přímo pod hvězdami. Hosté hotelu Skylark mají volný přístup ke všem službám a atrakcím blízkého hotelu Rockhouse, se kterým je Skylark propojený shuttle busem. K dispozici je tedy bazén, fitness centrum, Spa centrum, tři restaurace a dva bary. K dalším aktivitám v místě patří lekce malování, vaření, jógy, zumby a afrických bubnů. Rockhouse Foundation Community organizuje moderované prohlídky místního organického hospodářství. Negril je oblastí luxusních hotelů, čistých pláží, tajuplných zátok a fotogenických útesů. Milovníci potápění a šnorchlování mohou obdivovat krásný korálový útes, který chrání mírumilovnou lagunu. Navštívit lze přírodní rezervace Great Morras a Booby Cay, hnízdiště mnoha druhů ptáků nebo vodopády Dunn's River Falls a Mayfield Falls či zříceninu Whitehall. Pro dobrodružné povahy se hodí plavba na kajaku do Obrovské bažiny, domova exotických druhů ptáků i dravých krokodýlů.

Umístění

Skylark se nachází na adrese Norman Manley Blvd, Negril, na proslulé „sedmimílové" pláži. Otočený k západu skýtá dechberoucí pohledy na západ slunce a jeho odlesky ve vodách oceánu.

Umístění hotelu

Skylark se nachází na adrese Norman Manley Blvd, Negril, na proslulé „sedmimílové“ pláži. Otočený k západu skýtá dechberoucí pohledy na západ slunce a jeho odlesky ve vodách oceánu.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím