Sok San Beach Resort

****

Kambodža

Líbí se vám? Napište nám!
Sok San Beach Resort je víc než jen další hotel na ostrově Koh Rong. Má výbornou polohu, krásnou pláž, dostatek soukromí a výborné služby. 

Informace o hotelu

Byl postavený v moderním khmérském stylu daleko od ruchu a turistických atrakcí, je proto ideálním místem pro klidnou dovolenou ve dvojici nebo s rodinou. Hotel má zázemí pro děti, hřiště i možnosti hlídání.

Umístění

Na loď směřující do resortu na Koh Rong Island se pohodlně nalodíte nedaleko centra města Sihanoukville. Cesta netrvá déle než hodinu.

Ubytování

Sok San Beach Resort má v pěti samostatných budovách v nabídce širokou škálu pokojů a apartmánů s balkony a terasami, dále dvacet bungalovů přímo na pláži a jednu privátní vilu.

Inspirace

Rádi byste na výlety a na exkurze? Za poznáním nebo za zábavou? Hotel se o všechno postará. O itinerář, dopravu, vstupenky. Stačí si říct. Navštívit můžete například adrenalinový park, díky lanovce se tam lze podívat na krásu ostrova z výšky vrcholků stromů. Můžete se při západu sluníčka projet lodí a kochat se nádhernou hrou barev na podvečerní obloze. Můžete vyzkoušet nejrůznější sportovní aktivity na souši i na, či ve vodě. Ostrov Koh Rong je známý výskytem svítícího planktonu, proto si určitě nenechte ujít večerní plavání nebo procházku po liduprázdných plážích – s nádherným výhledem na svítící moře. Zdejší pláže jsou jedny z nejkrásnějších v oblasti a ostrov se stále ještě, neobjeven developery, těší určité intimitě. Proto - pokud se vám nechce dělat vůbec nic, pro ležení na pláži a vychutnávání si nicnedělání - nenajdete v ráji lepší místo.

Umístění hotelu

Na loď směřující do resortu na Koh Rong Island se pohodlně nalodíte nedaleko centra města Sihanoukville. Cesta netrvá déle než hodinu.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím