Soneva Fushi By Six Senses

******

Baa atol

Líbí se vám? Napište nám!
Nechte proměnit sen v realitu a okuste život Robinsona bez bot a bez novin na zeleném resortu plném palem, bílého písku a až neskutečně modrým mořem. Nechte se rozmazlovat nepřebernou variací lahodných pokrmů a bezchybného servisu v Soneva Fushi By Six Senses!

Informace o hotelu

Umístění

Tento luxusní resort se nachází 113km od letiště ( 35 minut letu hydroplánem). Jedná se o první resort na Maledivách v robinsonském stylu. Poskytuje však veškerý comfort a péči o klienta.

Ubytování

Naleznete zde celkem 65 plážových vil - 15 Rehendi vila, 15 Crusoe vila s bazénem, 15 Soneva Fushi vila s bazénem, 9 Soneva Fushi vila suite s bazénem, 1 Soneva Fushi vila suite a Tree House vila, 1 Crusoe suite s bazénem, 1 dvouložnicový Crusoe suite s bazénem, 2 Retreat s bazénem, 1 dům v džungli (Jungle Reserve) s bazénem a 1 Spa suite.

Vilky jsou roztroušeny podél pláže uprostřed zeleně a poskytují maximální soukromí. V každé najdete fén na vlasy (maskovaný v koši z kokosového dřeva), mini-bar, sejf a hi-fi přehrávač (ukryty v rákosu), video a DVD přehrávač (v košíku ze dřeva vodního hyacintu). Koupelna má vanu, sprchový kout a dvě umyvadla.

Vybavení

Resort má vynikající kuchyni, kde můžete ochutnat pokrmy východní i západní kuchyně, rybí speciality. Stolovat můžete i v soukromí, na pláži. Hosté nejsou omezováni ani předpisovým oblečením, což ve většině luxusních hotelů neplati. Součástí celého komplexu je rovněž salon krásy, potápěčské centrum, fitness, spa, mazáže a wi-fi. Na resortu je malá hvězdárna a kino pod širým nebem. Služby butlera jsou určeny pro dvouložnicové ubytování, Soneva retreat a Jungle Reserve. Na ostrově můžete vyzkoušet také windsurfing, rybolov, tenis, badminton, volejbal či stolní tenis, je zde i možnost výletu na okolní ostrovy a hlídání dětí.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím