Sun Island Resort & Spa

*****

Jižní Ari Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Sun Island Resort & Spa je ideálním místem pro rodinnou a aktivní dovolenou. Tento skromější resort se nachází na jednom z největších ostrovů na Maledivách.

Informace o hotelu

Umístění

Sun Island Resort & Spa je ideálním místem pro rodinnou dovolenou - rozprostřený na kouzelném ostrově Nalaguraidhoo. Přelet vnitrostatní linkou (ATR42) na letiště Maamigili, odkud jsou klienti přepraveni lodí, trvá cca 25 minut. Hotel patří mezi skromnější resorty na Maledivách a leží na jednom z největších ostrovů.

Vybavení

Sun Island je příkladem skvělého servisu a kuchyní světové třídy. Jestliže máte rádi plody moře, thajskou a orientální kuchyni zamilujete si restauraci Sun Star – Thai Lagoon, která stojí přímo na útesu s nádherným výhledem na východ nebo západ slunce nad Indickým oceánem. Pokud preferujete klasické romantické večeře, navštivte italskou a japonskou restauraci „Al Pontile". Hlavní hotelová restaurace „Maaniyaa" nabízí výběr z bufetového stolu. Lehké pokrmy, rybářské úlovky, zmrzliny a různé mezinárodní pokrmy jsou k dispozici po 24 hodin ve „Vani" Coffee Shop & Bar formou a la carte. Šálek výborné ranní kávy, odpoledního čaje a ostré indické speciality servíruje pod palmovými stromy hostům z nadvodních bungalovů restaurace Southern Star Restaurant & Bar. Malebná „Guraa Muli" Grill Terrace& Bar se specializuje na čerstvé úlovky dne, mořské speciality a ta nejlepší masa a je vyhledávaným místem těch, kteří se zúčastnili rybářských výletů. A pokud Vás přepadne žízeň zaženete ji v jednom z barů, kterých je na ostrově celkem 11 (některé jsou součástí restaurace).

Resort nabízí mnoho vodních nebo pozemních sportů (tenis, stolní tenis, volejbal, posilovna, kulečník, squash atd.). Mělká laguna je perfektní pro výuku windsurfingu, šnorchlování a jízdu v kánoi. A pokud jste se ještě nikdy nepotápěli, je na čase se to naučit. Oblast jižního Ari Atolu patří mezi nejvyhledávanější potápěčská místa Malediv.

Ubytování

Ubytovat se můžete celkem v 350 bungalovech, které leží podél krásných pláží. Všechny jsou klimatizované a jejich součástí je fén na vlasy, mini-bar, TV se satelitem a přístupem na internet, telefon a elektronický sejf. Oba typy Deluxe bungalovů leží na pláži s přímým výhledem na moře. Super Deluxe Beach mají v koupelně oproti standardním Deluxe Beach navíc bidet, vanu a ještě jeden telefon. Napříč lagunou je na kůlech postaveno dřevěné molo, podél kterého stojí prostorné nadvodní bungalovy. Celkem resort nabízí 60 deluxe plážových bungalovů (20,6m2), 218 super deluxe plážových bungalovů (25,3m2), 68 vodních bungalovů (31,6m2) a 4 prezidentská apartmá (246m2).

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím