Tauern Spa Hotel and Therme

****

Rakousko

Líbí se vám? Napište nám!
Tauern Spa Hotel & Therme vás zve na nezapomenutelnou dovolenou v termálních lázních v moderním SPA resortu, v národním parku Vysoké Taury! 

Informace o hotelu

Vydejte se objevovat místo, kde se věčný led zrcadlí ve 2 100 m² příjemně teplé vody. Zde začíná báječná cesta, která vede k hluboké relaxaci a k okamžikům štěstí. Zažijte mnoho atrakcí, objevte okolní hory a užívejte si nedotčenou přírodu při aktivní dovolené v Rakousku.

Umístění

Tauern Spa Hotel & Therme se nachází v Kaprunu, 5 kilometrů od lyžařského areálu Gletscherskigebiet Kitzsteinhorn. Kaprun je obec ve spolkové zemi Salcbursko v okrese Zell am See. Ležív údolí řeky Salzach na severním okraji Vysokých Taur.

Ubytování

Všechny pokoje disponují panoramatickými balkony s úžasným výhledem na hory a bezplatným, denně doplňovaným minibarem a kvalitními spacími systémy. Vybírat si můžete podle svých představ a potřeb z flexibilních pokojových kombinací. Hotel Tauern Spa provozuje šest různých restaurací, barů a kaváren.

Inspirace

Už na první pohled je toto místo rájem pro všechny milovníky plavání, lyžování a prvotřídní relaxace. Srdcem hotelu je obrovské kryté i venkovní wellness centrum o rozloze 20 000 m². Navštívit můžete fitness centrum, dvanáct krytých a venkovních bazénů, třináct různých klasických i parních saun, lekce vodní gymnastiky a relaxační lounge s krbem a barem. Přímo z hotelu lze využít vnitřní přístup do sousedícího veřejného wellness areálu. Svůj vlastní wellness sektor zde mají i děti: obsahuje velký venkovní bazén, dva tobogany, brouzdaliště a dětské hřiště. Hlavním programem pro vás může být mimo relaxace a regenerace ve wellness centru celém spektrum sportů jak zimních tak letních, hotel je umístěný na nádherném a velmi praktickém místě. V dostupné vzdáenosti se nachází tyto areály: skiareál Kaprun/Maiskogel, skiraeál Zell am See/Schmittenhöhe, skiareál ledovec Kitzsteinhorn Gletscher a Zell am See.

 

***LETNÍ SPECIÁLKA-LYŽOVAČKA V KAPRUNU!!!***

*NABÍDKA 1:7 = 6(zaplať 6, zůstaň 7 nocí!) od 24 300,-/os. v DBL
akce platí pro období do 28.06.20 (poslední odjezd) a dále od 30.08.-27.09.20 (poslední odjezd).


*NABÍDKA 25 denní pobyt (4 noci) od 16 200,-/os. v DBL
akce platí pro období od 28.06. - 30.08. 2020

V ceně obou balíčků:

  • 7 (4) nocí v dvoulůžkovém pokoji typu Premium
  • polopenze (bohatá snídaně a večeře= 5 chodové menu a bufet)
  • Tauren Spa balíček: nealko minibar, vstupy do lázní, účast na sportovních programech, karta mobility pro celý Pinzgau – zahrnuje například volné jízdy autobusy, snížené gree fee v golfovém klubu Zell am See 25% pro hotelové hosty

 

Umístění hotelu

Tauern Spa Hotel & Therme se nachází v Kaprunu, 5 kilometrů od lyžařského areálu Gletscherskigebiet Kitzsteinhorn. Kaprun je obec ve spolkové zemi Salcbursko v okrese Zell am See. Ležív údolí řeky Salzach na severním okraji Vysokých Taur.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím