Terme Olimia, Slovinsko

Slovinsko

Líbí se vám? Napište nám!
Jedeme do lázní, jedeme do Slovinska! Malá pohostinná země, která je pokrytá lesy, oplývá bohatstvím termálních pramenů.

Informace o zážitku

V počtu termálních pramenů, který se blíží stovce, si dokonce troufne na velmoci lázeňské turistiky Island, Japonsko či Maďarsko. Ve Slovinsku můžete navštívit celkem 15 termálních lázní. Perfektní infrastruktura, moderní lázeňské zázemí, nejvyšší standardy ubytování i služeb a především účinné procedury. Léčí se zde revmatismus, srdeční a cévní onemocnění, gynekologická, neurologická a plicní onemocnění a také poúrazové stavy.

Naberte síly, odpočiňte si a upevněte své zdraví v péči slovinských termálních pramenů s teplotou od 32 do 73 °C a různým chemickým složení. Nedaleko hranic s Chorvatskem se na východní straně Slovinska, v severní části Celjské kotliny se uprostřed lesů a čerstvého vzduchu v nadmořské výšce 375 m nachází vesnice Podčetrtek, a v ní lázně Terme Olimia.

Voda v Terme Olimia má výrazné zklidňující a antistresové účinky. Hostům je k dispozici saunový svět, moderní vnitřní a venkovní bazény, nejhezčí v celém regionu. Dále vířivky, vodopády, solárium, bazén se studenou vodou, bazén pro děti, odpočinková místnost, římské masáže a masáže celého těla. Teplota vody se v Terme Olimia pohybuje od 26 – 37 °C. Lázně jsou určené pro klienty trpící poruchami pohybového aparátu, revmatickými, kožními či cévními onemocněními.

V lázních Terme Olimia se můžete ubytovat v šesti různých hotelích v kategoriích od tří do pěti hvězdiček. Vyberte si stylový Wellness hotel Sotelia, přívětivý Hotel Breza, Aparthotel Rosa s velkou nabídkou apartmánů různých velikostí. Ubytujte se  v jednom z 25 apartmánových domů nebo 194 apartmánů ve Village Lipa, zalezte si pod luxusní stan velikosti chaty nebo si do kampu Campsite Natura přistavte své vlastní ubytování na čtyřech kolech. Až budete bydlet, vymyslete, kam půjdete do wellness. Máte až pět různých možností, konkrétně Wellness Orhidelia, Family Wellness Termalia, Spa Armonia, Thermal Park Aqualuna a Health Center Olimia.

K lázeňským službám si přičtěte ještě obrovské množství dalších aktivit a možností, jak trávit volný čas. Turistika, adrenalin, lyžování, poznání, inspirace. Slovinsko se na vás těší s otevřenou - ozdravující náručí. 

 

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím