The GDM Island Hotel, Kréta

*****

Kréta

Líbí se vám? Napište nám!
V hotelu The GDM Island Hotelu na Krétě si do svého cestovatelského deníku zapíšete novou barevnou kapitolu plnou nádherných dovolenkových zážitků. A neváhejte se sem kdykoliv vrátit, rádi vás uvidí! 

Informace o hotelu

Úžasný The Island Hotel pro dospělé hosty se nachází v zeleni, u moře a se spoustou příjemných zátiší pro odpočinek od starostí všedního dne. K takovým místům patří po celém resortu šikovně rozmístěné příležitosti: pohodlná lehátka u bazénu i na pláži, na sluníčku i ve stínu stromů, houpací sítě na stylových terasách s výhledem do zahrad nebo na moře, útulná sezení v barech a restauracích nebo lehátka a posezení v soukromí vašich zahrádek a teras.

Umístění

Hotel se nachází přímo u moře ve středisku Kato Gouves v těsné blízkosti známého střediska Hersonissos na severním pobřeží Kréty. Kato Gouves je součástí řetězu oblíbených letovisek Hani Kokkini, Analipsi a Anissaras. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je 17 km od a od letiště Chania 165 km.

Ubytování

K dispozici je 298 moderních a vzdušných pokojů a apartmánů pro jednu až čtyři osoby s panoramatickými výhledy do okolí a na Egejské moře. Zařízení pokojů je v uklidňujících béžových tónech s osvěžujícími barevnými detaily. Stejně jako jsou různorodé možnosti trávení volného času, i stravovací nabídka hotelu je velmi bohatá a rozmanitá. Ráno čeká hosty bufetová snídani, v průběhu dne mají na výběr řeckou, středomořskou nebo italskou kuchyni. Odpoledne jste zvaní vychutnat si svůj drink v baru u bazénu, večer vyzkoušet romantickou večeři na břehu moře při světle svíček. Hotelové restaurace se vyznačují výborným jídlem z domácích ingrediencí hýčkaných sluníčkem a čistým mořským vzduchem. Velký důraz se v hotelu klade na atmosféru, pohodlí a prožitek. Proto vás potěší nejen skvělé jídlo a pití, ale také pohodlné sezení, příjemné světlo a krásné výhledy.

Inspirace

Hotel, pláž a moře nabízí spoustu příležitostí ke sportování a zábavě. K dispozici je například fitnesscentrum, kurt na plážový volejbal, na tenis a basketbal. Spa centrum disponuje vířivkou, saunou, parní saunou a nabízí masáže a zkrášlovací či omlazovací procedury. V rámci animačních programů se můžete zúčastnit různých lekcí cvičení jógy či pilates, ale i skupinových aktivit věnujících se relaxaci a strečingu. Do programu si můžete zařadit zajímavé poznávací výlety do bližšího i vzdálenějšího okolí. Například na Lasithi Plateau, nejznámější a největší náhorní plošinu proslavenou stovkami větrných mlýnů. Nebo do archeologického naleziště Knossos, do Heraklionu, hlavního města Kréty, či do vodního parku StarBeach.

Umístění hotelu

Hotel se nachází přímo u moře ve středisku Kato Gouves v těsné blízkosti známého střediska Hersonissos na severním pobřeží Kréty. Kato Gouves je součástí řetězu oblíbených letovisek Hani Kokkini, Analipsi a Anissaras. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je 17 km od a od letiště Chania 165 km.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím