The Palms Zanzibar

*****

Zanzibar

Líbí se vám? Napište nám!
The Palms Zanzibar patří k nejúžasnějším all inclusive resortům ostrova. Neuvěříte, když  se sami nepřesvědčíte. Proto začněte plánovat! 

Informace o hotelu

Zanzibar, kouzelný ostrov v Indickém oceánu, hraje všemi odstíny modré barvy a hýří směsicí afrických, evropských a arabských kultur, která ovlivňuje všechno okolo – zdejší architekturu, životní tempo, kuchyni i styl života. Sedm divů světa – sedm vil pouze. Jen vy a váš exkluzivní čas. Jen vaše jsou stopy v písku, vaše je první odpolední vlna, stín palmy The Palms Zanzibar je jen vaším místem na zeměkouli. Ideální pro rodiny, perfektní pro páry.

Umístění

The Palms Zanzibar leží u bílé písečné pláže Bwenjuu, zhruba 60 km od Kamenného města, historického jádra města Zanzibar a mezinárodního letiště.

Ubytování

Každá ze sedmi vil má rozlohu 140 m2, ložnici, obývací pokoj, dvě koupelny, šatnu a terasu s výhledem na Indický oceán. Zařízení a nábytek je vyveden v odstínech kávové, karamelové a krémové barvy. V kombinaci s tmavým dřevem. 

Inspirace

Postavte na pláži největší pískový hrad, zahrajte si volejbal nebo fotbal, naučte se kitovat, surfovat, potápět ke korálům, hrát hru „bao", vařit svahilská jídla, zpracovat kokos, zajděte si na masáž, půjčte si kolo a objeďte půl okolního světa, nechte se rozmazlovat svahilskou pohostinností a hotelovým SPA. Ale především – užijte si nádherných pláží jihozápadního pobřeží Zanzibaru, výborné kuchyně hotelové restaurace The Palms s nabídkou domácích surovin a denně novým menu a respektem k dietním požadavkům jednotlivých hostů. 

Umístění hotelu

The Palms Zanzibar leží u bílé písečné pláže Bwenjuu, zhruba 60 km od Kamenného města, historického jádra města Zanzibar a mezinárodního letiště.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím