UNICO 20°87° Hotel Riviera Maya

*****

Mexiko

Líbí se vám? Napište nám!
Seznamte se s novou úrovní dovolené all inclusive. UNICO 20°87° Hotel Riviera Maya, pětihvězdičkový resort pro dospělé a relativní nováček v oblasti, exceluje ve všech oblastech. Zvláště příjemný je vlastní koncept nadstandardní péče o hosta, osobní „komorník" - Anfitrión.

Informace o hotelu

All inclusive znamená, že nebudete mít žádné starosti. O všechno se v hotelu postarají. Každý detail je důležitý, žádný neunikne. Zvědaví? Podívejte se na fotografie. Ty někdy řeknou víc než slova. Protože Riviera Maya je tak nádherná, že ji ani nelze popsat!

Umístění

Resort se nachází přímo na pláži, 4km od městečka Akumal, 32km od Playa del Carmen a 30km od jedné z nejzachovalejších a nejromantičtějších památek Mexika, pevnosti Tulum.

Ubytování

Specifický styl hotelu UNICO 20°87° je přímo inspirovaný charakterem Riviery Maya, bohaté a luxusní a zároveň původní a přírodní. V interiéru i exteriéru hotelu naleznete spoustu výrazných ručně dělaných detailů z kvalitních a solidních materiálů, které ubytování dodávají příjemný a pohodlný nádech. Ke každému ubytování náleží služba osobního „komorníka", který je k dispozici 24 hodin denně.

Inspirace

Čtyři výjimečné restaurace nenabízejí obyčejné stravování, nýbrž výjimečný kulinářský zážitek, který okouzlí všechny smysly. Na jídelních lístcích naleznete jak lokální speciality, tak i mezinárodní kuchyni. To vše v nenuceném plážovém stylu i v elegantní, formální atmosféře slavnostního stolování. Tři bary nabízí perfektní servis a občerstvení u bazénu, klidné posezení u koktejlu nebo výbornou show do pozdních ranních hodin. Fitness centrum má bohatý program individuálních i skupinových lekcí všeho druhu, jógy i meditací. Zahrát si můžete basketbal nebo tenis, regenerovat pak v úžasném SPA centru, které disponuje celou řadou ozdravných i zkrášlovacích procedur vycházejících z původních receptur a staletých tradicí. Zlatým hřebem SPA programu je plně zařízená hydroterapie.

Umístění hotelu

Resort se nachází přímo na pláži, 4km od městečka Akumal, 32km od Playa del Carmen a 30km od jedné z nejzachovalejších a nejromantičtějších památek Mexika, pevnosti Tulum.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím