Spojené státy americké jsou opravdu bohem obdařený kus světa. Na míru Vám zpracujeme jakýkoli zájezd či jednotlivý zážitek ve městech i nekonečně rozmanité přírodě.   

Základní informace

Země mnoha tváří

Spojené státy nabízí mnoho kuturních i přírodních památek, na své si přijdou jak vyznavači písečných pláží a vyhřívání se pod tropickým sluncem, tak milovníci hor a nedotčené přírody, ale i lidé, kteří chtějí vidět dominanty USA, jako třeba Empire State Building, Sochu Svobody, Times square, Beverly Hills a jiné. 

Víte, že jenom na území USA je 59 národních parků z nichž 14 figuruje na Seznamu světového dědictví UNESCO? Stačí si jen vybrat zde.

Kdy cestovat do USA?

Vzhledem k rozloze Spojených států amerických je jeho území rozděleno do několika časových pásem a i klima je velmi různorodé. Severní a střední část území leží v mírném pásu, kde je však díky oceánským proudům vyšší vlhkost než v Evropě. Jižní oblasti jsou pod vlivem subtropického podnebí, nejjižnější cípy, jako např. Florida a Havajské oblasti, již leží v tropickém pásu. USA můžete navštívit celoročně.

Vstupní formality

Pro cestu do USA je potřeba si zařídit vízum.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím