USA

Dovolená ve Spojených státech

Líbí se vám? Napište nám!
Spojené státy americké jsou opravdu bohem obdařený kus světa. Na míru Vám zpracujeme jakýkoli zájezd či jednotlivý zážitek ve městech i nekonečně rozmanité přírodě.   

Základní informace

Země mnoha tváří

Spojené státy nabízí mnoho kuturních i přírodních památek, na své si přijdou jak vyznavači písečných pláží a vyhřívání se pod tropickým sluncem, tak milovníci hor a nedotčené přírody, ale i lidé, kteří chtějí vidět dominanty USA, jako třeba Empire State Building, Sochu Svobody, Times square, Beverly Hills a jiné. 

Víte, že jenom na území USA je 59 národních parků z nichž 14 figuruje na Seznamu světového dědictví UNESCO? Stačí si jen vybrat zde.

Kdy cestovat do USA?

Vzhledem k rozloze Spojených států amerických je jeho území rozděleno do několika časových pásem a i klima je velmi různorodé. Severní a střední část území leží v mírném pásu, kde je však díky oceánským proudům vyšší vlhkost než v Evropě. Jižní oblasti jsou pod vlivem subtropického podnebí, nejjižnější cípy, jako např. Florida a Havajské oblasti, již leží v tropickém pásu. USA můžete navštívit celoročně.

Vstupní formality

Pro cestu do USA je potřeba si zařídit vízum.

Zajímavé zážitky

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím