Užijte si plavbu luxusní vylétní lodí z Dubaje

Málokoho nefascinují obří výletní lodě. Napadlo vás někdy, že i vy si můžete užít komfort a luxus, který nabízí?

Dovolených k moři i do hor již máte nejspíš za sebou hodně. Pokud teď hledáte něco ještě exotičtějšího, zkuste výjimečně nehledat ještě vzdálenější kouty zeměkoule, ale pojďte si užít týden na lodi. A ne na obyčejné. Na obří luxusní lodi společnosti Costa Cruises. Jde o prestižní lodní společnost, která se specializuje na okružní plavby v Karibiku, ve Středomoří a v dalších světových destinacích. Má perfektní lodní park se skvělou výbavou, takže se na lodi rozhodně nudit nebudete.

Plavba i se zajištěnou letenkou do Dubaje

Celá plavba lodí je kompletně zajištěna, a to včetně letenky z Prahy do Dubaje. Nemusíte si ji tedy zajišťovat samostatně. Dohromady tvoří perfektně připravený dovolenkový balíček na klíč. Kromě již zmíněného leteckého spojení z Prahy a transferu mezi letištěm a přístavem, je součástí i bohatá plná penze. Na lodi si tak užijete různé kulinářské specialisty a nemusíte si již žádný stravovací balíček připlácet.

Co vše v rámci plavby a pobytů v jednotlivých městech můžete vidět?

Během týdenního pobytu máte možnost vidět z paluby lodě, ale i osobně Dubaj (Arabské emiráty), Maskat (Omán), Dauhá (Katar) a Abú Dhabí (opět Arabské emiráty). Program si lze udělat zcela samostatně, nebo využít různé nabídky výletů lodní společností: okružné jízdy městem, vyhlídkové lety, vydat se do pouště na čtyřkolkách, užít si noční město nebo plavání s delfíny. Podívat se máte možnost na tradiční památky, nebo trávit čas na pláži. Plavba lodí tedy rozhodně není nudná, naopak. Umožní vám vidět více a z jiné perspektivy. Hodí se proto i pro ty, kdo tato místa již navštívili, ale toužili se sem ještě vrátit.

Wellness na lodi, a nejen to

Zábavu a relaxaci nabízí i samotná loď. Lodě společnosti Costa Cruises jsou proslulé svými wellness a spa. Na vaší lodi budou k dispozici lázně na ploše 7800 m2. Součástmi jsou fitness, bazén pro thalassotherapii, solárium, turecké parní lázně, sauna nebo masážní služby. Nechybí kosmetika, kadeřník, holič či manikúra.

Pro sport jsou určeny další tři bazény, ale i vířivky a multifunkční sportovní hřiště. Z centrálního bazénu můžete dokonce sledovat obří velkoplošnou obrazovku.

Zabavíte se v knihovně, kasinu, kavárně, karetním salonku, zahrát si lze laser game, PlayStation apod. Všechny tyto atrakce jsou určeny jak pro dospělé, tak pro děti. Pro ty jsou ale navíc připraveny dětský Squok Club, bazén s brouzdalištěm, tobogán a různé speciální programy přímo pro děti nebo rodiny s dětmi. Takže pokud jste se chtěli zeptat, jestli je plavba lodí vhodná i pro rodiny s dětmi, tak odpověď zní: rozhodně ano.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím