Velassaru Maldives

*****

Jižní Male Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Panenské Maledivy plné luxusu a těch nejlepších bílých pláží s tyrkysovou lagunou, kam můžete přijet rychlolodí... Podlehněte tomuto pokušení a přijeďte vyzkoušet světově proslulé nadvodní pavilony. Posaďte se na písečnou pláž a užijte si sklenku šampaňského... V měsíčním světle se bosy procházejte po krásných plážích a prožijte romantické chvíle s Vaším partnerem.

Informace o hotelu

Umístění

Resort Velassaru Maldives, který je obklopený jednou z nejkrásnějších lagun, jež láká ke šnorchlování a potápění, se nachází 12 km od letiště a transfer sem trvá asi 20 minut rychlolodí.

Vybavení

Stravování v resortu Velassaru je kombinací čerstvých ingrediencí s propojením místní a mezinárodní kuchyně. Restaurace Vela – světová kuchyně s neformální atmosférou – v maledivském jazyce znamená „želva", dopřejte si tedy výborné jídlo ve vlastním tempu. Etesian - restaurace středomořského typu s vnitřním a venkovním posezením, která se schovává ve stínu bohaté ostrovní vegetace. Restaurace Vilunoo, která v maledivském jazyce popisuje tyrkysovou barvu laguny (Vilunoo) servíruje na jedné z nejkrásnějších pláží, které jste kdy viděli. Gril Oceanfront, kde můžete pozorovat vaření na vlastní oči. Restaurace Villa Dining – otevřená celý den, nabízí uspořádat soukromé a podle zákazníka upravené speciální události v oblasti celého ostrova. Čeká zde mnoho dalších restaurací a barů s nádhernými výhledy bazén či oceán, které můžete navštívit...

Aquum Spa v resortu Welassaru nabízí jedinečný lázeňský zážitek, který je opravdovou odměnou pro tělo i duši. Prostředí, design, vybrané terapie a přípravky zdůrazňují soukromý, luxus a příjemný pocit pro všechny hosty.

Úžasná místa k potápění v oblasti kanálu Vaadoo s kombinací perfektního a profesionálního servisu v certifikované PADI potápěčské škole vám zaručí, že potápění se stane nezapomenutelným zážitkem.

Vybavení v kostce: lázně, masáže, tělocvična, bazén, potápění, snorchlování, vodní sporty, windsurfing, surfing, banana boat, šlapadla, parasailing, kanoistika, jet-ski, katamaran, rybaření, noční rybaření, big game rybaření, rybaření na otevřeném moři, venkovní hry, tennis, volley ball, badminton, golf, squash, billiard,snooker,stolní tennis, hry, karaoke, disco, živá hudba, animace, exkurze po domorodém ostrově, exkurze po Male.

Ubytování

Oslavujte oceán a prožijte Vaši dovolenou nad tyrkysovou lagunou. Design vil a apartmá umožňuje výhled na oceán z každé části místnosti a dokonce i z Vaší postele. Koupelna s terasou a se schody, které vedou přímo do laguny, kde si můžete zašnorchlovat a nebo příjemně zaplavat... Zažijte luxus uprostřed fascinující krajiny.... Doškové střechy poskytují přírodní úkryt, který je vybaven moderním příslušenstvím a ke kterému patří i veliká písečná pláž jen krok daleko.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím