Vesmírné dobrodružství na Islandu!

Island představuje pro mnoho lidí velmi tajemnou a lákavou destinaci, která nabízí jedinečnou kombinaci nezkrotné přírody, majestátních ledovců, nebezpečných sopek i úchvatných vodopádů. Pro všechny zapálené dobrodruhy máme skvělou zprávu, jelikož od příštího roku se dočkáte přímých letů z Prahy až do Reykjavíku.

Na Islandu raz dva

Již od června roku 2023 budete moci podniknout několikahodinovou cestu pod křídly společnosti Icelandair, jež se rozhodla provozovat přímé lety mezi naší zemí a kouzelným Islandem. Dané spojení bude probíhat čtyři dny v týdnu, a tak si jeho služeb budou moci užít i zaneprázdnění jedinci.

Zmíněná příležitost zároveň nabízí velmi šikovné řešení během dlouhých cest do destinací v USA, Kanadě i Grónsku, protože se do těchto zemí pohodlně dostanete díky jedinému přestupu na letišti v Reykjavíku. Záleží tak čistě na vás, jakým směrem se budete chtít vydat.

Krajina mnoha kontrastů

Díky možnosti bezplatné mezizastávky na jeden až sedm dní, již si můžete na tomto ostrově dopřát před dokončením transatlantické cesty, se Island otevírá velké části cestovatelů, kteří cestují do Severní Ameriky. Podrobné informace o cenách jsou dostupné ve vašich rezervačních online systémech.

Pokud vás zajímá, jakých krás se dočkáte během návštěvy tohoto ostrovního státu, podívejte se na videoprezentaci nové kampaně Mission Island. Ta vám v průběhu necelých dvou minut naprosto vyrazí dech a přesvědčí vás o tom, že si danou lokalitu nesmíte v žádném případě nechat ujít.

Ihned po přistání se před vámi totiž otevře nekonečné moře možností, přičemž absolvování každé z nich vám změní život. Navštívíte nejdříve některý z klasických rustikálních barů, nebo se rovnou rozhodnete jít do akce, obujete si pořádné boty a vydáte se objevovat širé okolí?

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím