VH Atmosphere Adults Only Resort and Beach Club

Dominikánská republika

Líbí se vám? Napište nám!
Malujete si svojí dovolenou jako ráj v oáze klidu a přepychu v ústraní a tichu, obklopeni zelení a bez dětí? To je all inclusive hotel VH Atmosphere Adults Only Resort & Beach Club!

Informace o hotelu

VH Atmosphere Adults Only Resort & Beach Club je jediným hotelem v Puerto Plata, který z respektu k dokonalému odpočinku vítá pouze dospělé hosty. Tento malý, ale podstatný detail vám garantuje dokonalý únik z hlučné reality do pokojné a romantické atmoféry nevšedních dnů. Součástí hotelu a služeb jsou čtyři restaurace, pět barů, tenisový kurt, bazén i přístup na nedaleké, 18-ti jamkové golfové hřiště. Samozřejmostí je wellness, Bagua Spa, zajímavá nabídka skupinových cvičení i důraz na zdravou stravu.

Umístění

VH Atmosphere Adults Only Resort & Beach Club se nachází v exkluzivním letovisku Playa Dorada, asi 5 km východně od Puerto Plata, deset minut jízdy do živého centra města.

Ubytování

VH Atmosphere Adults Only Resort & Beach Club nabízí 193 pokojů, z toho 70 pokojů se zahradou, 57 pokojů úrovně „superior" nebo 16 pokojů zařízených pro páry na líbánkách.

Inspirace

VH Atmosphere Adults Only Resort & Beach Club, je all inclusive hotel pouze pro dospělé hosty. Nachází se v sousedství golfového hřiště v proslulém letovisku Playa Dorada, s výhledem na krásnou pláž tvořenou měkkými, zlatými písky. Exklusivní beach klub, nádherný bazén, krásné, čisté a moderně zařízené pokoje i další vybavení hotelu slouží svým hostům a jejich vysokým nárokům dokonale a bez kompromisů. Dechberoucí výhled s monotonním doprovodem vln si hosté mohou užít z překrásné laguny stíněné palmami, která je součástí golfového hřiště vítajícího hráče všech úrovní a ambicí. Perlou vašeho pobytu v tomto místě se stanou nádherné pláže s velkou nabídkou vodních sportů a moře s korály a bohatým podmořským životem.

Umístění hotelu

VH Atmosphere Adults Only Resort & Beach Club se nachází v exkluzivním letovisku Playa Dorada, asi 5 km východně od Puerto Plata, deset minut jízdy do živého centra města.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím