Zaya Nurai Island

*****

SAE - Abu Dhabi

Líbí se vám? Napište nám!
Exkluzivní ostrovní rezort ležící v průzračných vodách Perského zálivu, obklopen jemným bílým pískem a svěží tropickou vegetací.

Informace o hotelu

Umístení

Resort Zaya Nurai Island se nachází na pobřeží Perského zálivu v Abu Dhabi. Za pouhých 12 minut se odtud lodí dostanete na ostrov Saadiyat v Abu Dhabi a za 60 minut budete v centru Dubaje.

Vybavení

Zaya Nurai Island nadchne všechny kulinářské nadšence. Dusk je ideálním místem pro ochutnávku tapas nebo dalších mexických specialit, Frangipani nabízí lehká jednoduchá jídla. Zatímco budete lenošit na pláží, personál z Ginger Mermaid Vás bude zásobovat nejrůznějšími lahůdkami. Ti, kterým by se zastesklo po Evropě, si mohou v Smokin' Pineapple vychutnat pizzu a další italské speciality a pro milovníky mořských plodů bude jistě cílem Hooked. 

Soukromé pavilony lázní Nurai Spa s nádherným výhledem na Arabský záliv Vám nabídnou široké spektrum procedur. V resortu se také nachází Book Cellar, což je domácí knihovna, ve které navás kromě knih čeká i občerstvení v podobě vynikajících vín a různých druhů sýrů.

V resortu na Vás čeká opravdu nepřeberné množstní aktivit, které můžete vyzkoušet, a míst, která můžete navštívit. Patří mezi ně například tennis, stolní tenis, beach volejball, badminton, kulečník, stolní fotbálek, fitness s trenérem, vodní sporty jako paddle board, kayak, potápění nebo šlapadla.

Ubytování

Beach Retreat vily (120m2) jsou postaveny na jižním pobřeží ostrova a navrženy jsou pro ubytování dvojic. Rozlehlé venkovní prostory zahrnují verandy a soukromý bazén (10m2) v palmovém háji s výhledem na moře. Do vily proniká spousta světla, nábytek je laděn do přírodních tónů.

Jednoložnicové Beach Villas (250m2) byly navrženy tak, aby se spojily s krajinou. Vysoké stropy a ostré linie jsou znakem elegance, zatímco prostorné terasy a palmové zahrady přinášejí klid a světlo. I v této vile najdete bazén o velikosti 25m2. 

Beach Houses (180m2) byly vyrobeny s ohledem na mladé rodiny a páry. Soukromý bazén (2 x 25m2) obklopený terasami a palmami je ideální pro kvalitní rodinný čas nebo pro pozorování západu slunce nad oceánem. Interiéry mají designový dekor, který kombinuje současný luxus s nejmodernější technologií.

Představte si prostor, který vypadá, že levituje nad vodou. Každá čtyřpodlažní Water Villa o celkové rozloze 950m2 nabízí velkorysý obývací prostor plný světla, 4 ložnice, 5 koupelem a bazém o velikosti 120m2. Tyrkysový oceán je zde Vaše soukromá zahrada.

Beach Estates se rozesety po obvodu ostrova, každý s vlastní soukromou pláží a nerušeným výhledem na oceán. Včechny mají obytný prostor o ploše 1700m2, 5 ložnic, 7 koupelen, saunu, sprchu nebo vlastní kino! Terasy, venkovní jídelní prostory a venkovní sprchy zajišťují úplné ponoření do krajiny.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím