Zilwa Attitude, Mauricius

*****

Severní pobřeží

Líbí se vám? Napište nám!
Hotely Attitude jsou to pravé pro všechny - páry, rodiny, novomanželé, jednotlivci - ti všichni si zde užijí tu opravdovost a kouzlo dovolené na Mauritiu. 

Informace o hotelu

Ani hotel Zlwa není vyjímkou. "Staňte se na chvíli ostrovanem"! Hotel vzdává hold národnímu dědictví: spisovatelům, malířům, architektům a řemeslníkům. Je postaven v tradičním stylu z přírodních materiálů, což mu dává nezapomenutelnou atmosféru.

Poloha:

Umístěn na severním pobřeží v Kalodyne, blízko rybářské vesnice Grand Gaube, tento hotel je rozdílný a unikátní se 100% mauritijským konceptem. Nabízí dechberoucí výhled na 5 ostrůvků severního pobřeží: Coin de Mire, Ile Plate, Ilôt Gabriel, Ile Ronde and Ile aux Serpents. Hotel nabízí 4 pláže a 2 malé soukromé ostrovy.

Ubytování: 

214 pokojů s výhledem do zahrady nebo na moře. Každý pokoj má svojí nezaměnitelnou atmosféru, v pokojích jsou použity přírodní materiály. Hotel nabízí také rodinné pokoje.

Vybavení:

5 rozdílných restaurací, každá s vlastním tématem, lázně, tělocvična, dětský klub, 3 bazény, dětský bazén, 3 bary, konferenční místnost. 

Sportovní vyžití: windsurfing, šlapadlo, kajak, šnorchlování, loď s proskleným dnem, katamarán, potápěčské centrum, kitesurfing, plážový volejbal, stolní tenis, petanque, tenis a kola. Zdarma internetové připojení.

Otentik all inclusive balíček za příplatek zahrnuje: anglickou snídani v hlavní restauraci, širokou nabídku sendvičů a svačin během času oběda v Taba-J Snack Baru a ala carte oběd v Lor Disab plážové restauraci (mimo krabů, humrů, krevet), odpolední čas v at Taba-J Snack Bar včetně sladkostí, sušenek, palačinek, večeři formou bufetu s tématem v hlavní restauraci, předkrm a desert večer a širokou nabídku satays (masový kebab) od asijského kuchaře v restauraci Sate (nutná rezervace), předkrmy, dezerty a hlavní jídla z woku v restauraci Siaw (nutná rezervace), místní alkoholické nápoje, nealkoholické, teplé nápoje, minibar: voda, pivo, džus, káva a čaj, výběr z 12ti lahví vína a šumivého vína servírované po lahvi: objednaný a servírovaný během večeře, 2x za pobyt podávanou večeři v Lor Disab Beach Restaurant (nutná rezervace)

Nezahrnuje: výlet katamaránem, oběd na ostrovech, večeři v restauraci na pláži, lázně, hamám

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím