Zoëtry Paraiso de La Bonita

*****

Mexiko

Líbí se vám? Napište nám!
Ráj našel své jméno. Je to Zoëtry Paraiso de la Bonita, svatyně radosti ze života a jeden z pěti nejlepších hotelů v Mexiku, pyšnící se oceněním „AAA rated“.

Informace o hotelu

Zoëtry Paraiso de la Bonita není pouhým hotelových resortem. Zoëtry Paraiso de la Bonita má svůj vlastní koncept nadstandardní péče o hosty, Endless Privileges® , který spolu s holistickým wellness centrem vnáší do vaší dovolené klid a romantické rozjímání.

Umístění

Resort má ideální polohu na Riviera Maya, v lázeňském městě Cancún na pobřeží státu Quintana Roo na jihovýchodě Mexika. Cesta z letiště trvá 20 minut.

Ubytování

Příjemnou atmosféru resortu zaručuje pouhých 100 klimatizovaných apartmánů umístěných s přímým vstupem na pláž a s výhledem na moře, se soukromou terasou a velkou obývací částí. Líbit se vám určitě bude originální dekor interiérů apartmánů inspirovaný sedmi různými světovými kulturami. K dispozici je pokojová služba s 24hodinovým servisem, úklid 3x denně, čerstvý džus a šampaňské na pokoji každý den. Typy apartmánů: Ocean Front suite s terasou 105m2, Ocean Front suite s vlastním bazénem 116m2, Master Suite Ocean Front s vlastním bazénem 170m2 a další.

Inspirace

Thalasso Center & Spa v Zoëtry Paraiso, cenami ověnčená oáza špičkové holistické péče o duši tělo, to je další z důvodů, proč je tento resort tak výjimečný. Hostům zde dále slouží čtyři prvotřídní restaurace, dva bary, dvě společenské místnosti, Anti-Aging Center, bazén se sladkou vodou a vyhřívaný hydrotherapy bazén se slanou vodou, tenisový kurt, ping pong, jóga, windsurfing, plachtění, kajak, testování vína, kulinářské hodiny vaření, fotografování, hodiny tance, šnorchlování, mayské a španělské lekce, potápěčské výlety, vystoupení s živými muzikanty a umělci. To vše a mnohem více můžete zažít v místě, kde komfort nezná kompromisy.

Umístění hotelu

Resort má ideální polohu na Riviera Maya, v lázeňském městě Cancún na pobřeží státu Quintana Roo na jihovýchodě Mexika. Cesta z letiště trvá 20 minut.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím