Zuri Zanzibar

*****

Kendwa beach

Líbí se vám? Napište nám!
Objevte krásu severního ostrova, nasajte místní atmosféru a kochejte se jedinečnou scenérií ostrova Zanzibar. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou v kulisách africké přírody a pohodlného komfortu, kde se myslí stejně na relaxaci těla jako na odpočinek duše.

Informace o hotelu

Umístění

Resort se nachází ve vesnici Kendwa, 50 km od Mezinárodního letiště Abeid Amani Karume. Příjezd na Zanzibar je možný také lodí z Dar-es-Salamu kotvící v hlavním přístavu ve Stone Town. Půjčovny aut jsou k dispozici ve městě Stone Town.

Ubytování

Zuri Zanzibar nabízí prvotřídní ubytování ve 46 bungalovech, 6 apartmánech a 3 vilách. Zasazení resortu do mírného svahu umožňuje hostům kochat se výhledy na tropickou zeleň hotelové zahrady kontrastuící s oslnivě azurovou barvou Indického oceánu. Známí architekti Jestico + Whiles elegantně skloubili požadavky turismu 21. století s architekturou šetrnou k životnímu prostředí a původní atmosférou zanzibarských ostrovů. Hosté vil a apartmánů mají k dispozici vlastní soukromou pláž, která je vybavena balijskými plážovými lehátky a nabízí ideální místo pro sledování jedinečných západů slunce, grilování či návštěvu Dhow baru. 

Inspirace

Pláž Zuri představuje oslnivý kontrast bělostného písku s mnoha odstíny tyrkysové barvy oceánu. Díky nádherným útesům v pozadí nabízí veřejná pláž našeho resortu perfektní místo pro uspořádání výjimečných akcí, jakými jsou svatební obřady, večeře či oběd pro větší skupinu lidí nebo posezení u ohně při zapadajícím slunci. Křištálově čistá voda láká na Zanzibar milovníky potápění a vodních sportů z celého světa. Objevte také možnosti využít venkovní tělocvičnu a užít si tak trénink v kulisách africké přírody. Během některé z lekcí jógy, ve wellness, v bazénu či na pláži získá tělo lehkost a protažení a mysl opojný klid. MAUA wellness disponuje třemi masážními místnostmi a salonem nabízejícím rozsáhlou nabídku ošetření a kosmetických procedur, manikúru, pedikúru a kadeřnické služby. Součástí wellness je i podlaží s vířivou vanou a slunečními lehátky. Každá z pěti „oáz klidu" ukrytých v útrobách zahrad je obklopena bujnou vegetací místních rostlin. Hosté zde mohou v soukromí meditovat, praktikovat jógu nebo vyzkoušet některý z kuchařských kurzů. Pomyslným srdcem Zahrady vůní je Dům v zahradě vůní, v němž se hosté dozvědí více o příběhu Zuri, použitých technologiích a projektech šetrných k přírodním zdrojům. Dům nabízí i pohodlné posezení s knihovnou čítající řadu titulů věnovaných zahradničení a pěstování rostlin. Součástí komplexu je i kuchyňský kout pro výuku svahilské gastronomie.

Umístění hotelu

Resort se nachází ve vesnici Kendwa, 50 km od Mezinárodního letiště Abeid Amani Karume. Příjezd na Zanzibar je možný také lodí z Dar-es-Salamu kotvící v hlavním přístavu ve Stone Town. Půjčovny aut jsou k dispozici ve městě Stone Town.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím