aaaVeee Nature’s Paradise

*****

Maledivy

Líbí se vám? Napište nám!
Zázraky se nedějí, zázraky se staví. Resort aaaVeee Nature’s Paradise, ležící v náručí čisté a nedotčené přírody nabízí luxusní privátní ubytování v ráji Malediv. Luxus, ten tady spočívá především v absolutním souznění s přírodou, jednoduchostí a respektu k životnímu prostředí. Váš život, váš ostrov. Váš aaaVeee Nature’s Paradise.

Informace o hotelu

V řeči Maledivanů „aaaVeee" znamená „návrat". Unikátní filozofií resortu je návrat k původnímu konceptu turismu v oblasti v sedmdesátých letech minulého století. Robinsonovská dovolená v čistém ráji, který čistým zůstane i po vašem odchodu. Vše, co potřebujete ke štěstí a pohodě, je voda, nebe, palmy a písek.

Umístění

Resort se nachází v severní části ostrova Dhoores, v atolu Dhaal, na Maledivách, přibližně 150 km od letiště Ibrahim Nasir International Airport, 60 km od Maamigili International Airport a 25 km od letiště Kudahuvadhoo.

Ubytování

Na ostrově se nachází 33 apartmánů tří kategorií. První je Goathi, Beach Villa, se zahrádkou a verandou, dále jsou k dispozici pokoje Kotari s dřevěnou terasou a třetí jsou Kotari Kolhu, prostorné chaty se dvěma oddělenými pokoji a velkou obývací částí. Všechny použité materiály pro výstavbu apartmánů jsou zdejší, přírodní a recyklovatelné. Resort zcela respektuje původní ráz ostrova a pouze se nenásilně včleňuje do jeho přirozeného prostředí.

Inspirace

Návrat k základním principům, k obyčejnosti a k čistotě, to jsou ty nejkrásnější inspirace resortu aaaVee Nature's Paradise. Ať na ostrově či ve vodách kolem něj naleznete prostor pro rozjímání, pro trávení času sami se sebou či se členy své rodiny v souladu, bez rušivých elementů a umělé zábavy známé z velkých resortů. Perlou resortu je spa, umístěná stranou, na pláži, ve stínu kokosových palem. Relaxovat a pozorovat přírodu můžete na jednom z dřevěných mol na sluníčku přímo nad vodou nebo ve stínu zeleně kousek od pláže. Zacvičit si můžete ve fitnesscentru, buď sami nebo pod vedením zkušených instruktorů. Resort nabízí exkurze lodí na okolní ostrovy Rinbudhoo, Bandidhoo a Hulhudheli, se zaměřením na místní tradice, kulturu a každodenní život Maledivanů.

Umístění hotelu

Resort se nachází v severní části ostrova Dhoores, v atolu Dhaal, na Maledivách, přibližně 150 km od letiště Ibrahim Nasir International Airport, 60 km od Maamigili International Airport a 25 km od letiště Kudahuvadhoo.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím