Oberoi Beach Resort Al Zorah

*****

SAE- Adžmán/Ajman

Líbí se vám? Napište nám!
Unikátní, luxusní hotel Al Zorah je součástí skupiny The Oberoi Group, založené v roce 1934. Kraluje nádherné, bílé pláži na pobřeží Arabského moře a své hosty vítá nebývalým komfortem hýčkajícím i ty nejnáročnější z vás.

Informace o hotelu

Al Zorah se nachází v emirátu Ajman na pobřeží Arabského moře, v bezprostřední blízkosti bílých pískových pláží, tyrkysových zátok a zelených mangrovových porostů, které se vyznačují unikátní biodiverzitou a jsou hnízdištěm pro téměř 60 druhů ptáků. Al Zorah je dějištěm šampionátu v golfu a závodů na kajacích.

Umístění

Jeden z nejnovějších luxusních resortů v emirátu Adžman se nachází na exklusivním místě v lokalitě Al Zorah, 25 minut pohodlné cesty z letiště Dubaj.

Ubytování

The Oberoi Beach Resort, Al Zorah disponuje velkorysými pokoji, apartmány s vlastními terasami a vilami s privátními, vyhřívanými bazény a venkovními prostory pro pořádání večírků. Interiéry hotelu jsou elegantní a moderní, s vysokými stropy a velkými prosklenými plochami, které prosvětlují místnosti přirozeným světlem a těší fantastickými výhledy na moře, na mangrovové porosty nebo exotické zahrady v okolí hotelu. Ve všech pokojích je k dispozici bezplatný vysokorychlostní přístup k internetu. Hotel disponuje službou Oberoi E'nhance. Díky tomuto iPad rozhraní si hosté mohou spravovat veškeré aktivity, od zábavy až po stolování.

Inspirace

Šest restaurací a barů nabízí výtečnou gastronomii v prostředí vysokého designu s velkým důrazem na detaily a umělecké prvky. SPA procedury reflektují východní i západní filosofii, i vlastní - autorský SPA koncept značky Oberoi. V hotelové nabídce aktivit naleznete celé spektrum interiérových i exteriérových sportů a meditací. V blízkosti hlavní hotelové budovy mohou hosté využívat vyhřívaný plavecký bazén, bazén pro děti i brouzdaliště.

 

Umístění hotelu

Jeden z nejnovějších luxusních resortů v emirátu Ajman se nachází na exklusivním místě v lokalitě Al Zorah, 25 minut pohodlné cesty z letiště Dubaj.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím