Alila Jabal Akhdar

*****

Nizwa

Líbí se vám? Napište nám!
Jabal Akhdar znamená v arabštině "Zelená hora", je součástí pohoří Al Hajar, jednoho z nejpozoruhodnějších regionů Ománu.

Informace o hotelu

Jabal Akhdar znamená v arabštině "Zelená hora", je součástí pohoří Al Hajar, jednoho z nejpozoruhodnějších regionů Ománu. Díky robustní a hornaté krajině je region turisticky velice atraktivní zejména pro dobrodružné cestovatele.  Daleko od shonu moderního života, nabízí únik do samoty, přírody, a za panoramatickými výhledy. Areál je obklopen horami, starými, malými a neobydlenými vesničkami, jeskyní a kaňony.

Jedinečný hotel nabízí svým hostům vstupní bránu do oblasti historie, kultury a přírody. Je postavený v drsné a nedotčené krajině nadmořské výšky 2000m.n.m.

Uchvátí Vás nejen dramatickým výhledem do rokle, ale i do liduprázdných okolí.

Oblast kolem letoviska je proslulá zejména pro pěstování vlašských ořechů, granátových jablek a damaškové růže, která kvete od března do května.

Alila Jabal Akhdar nabízí několik restaurací a barů, včetně restaurace Juniper a Rose Lounge, bazény, posilovnu a business centrum, knihovnu a lázeňské služby v lázních Alila.

Všech 78 apartmánů a dvě Jabal vily s vlastním bazénem je klimatizováno a nabízí výhled na hory.  Dále k dispozici SAT TV, mini bar, koupelna se sprchovým koutem a vanou, bezplatné Wi-Fi připojení na internet spolu s venkovní a vnitřní.

Mezinárodní letiště Muscat je vzdálen 2,5 hodiny jízdy autem. .Hotel nabízí bezplatné parkování. Seeb letiště je 90 km daleko.

V okolí je možné prozkoumat  historická místa jako :  Nizwa a jeho pevnost, hrad Jabreen, pevnost Bahla (UNESCO), Ebri , aj.

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím