Anantara Bophut Koh Samui Resort

*****

Thajsko

Líbí se vám? Napište nám!
Luxusní plážový resort ideální pro páry a rodiny, Anantara Bophut Koh Samui Resort, vyzařuje klidnou a distingovanou atmosféru s respektem k přírodě.

Informace o hotelu

Anantara Bophut Koh Samui Resort. Dobrodružství nebo klid, jak se budete zrovna cítit. Nízkopodlažní budovy se šindelovými střechami, ukryté v korunách vzrostlých palem, s výhledem na centrální přírodní vodní plochu pokrytou lotosovými květy a na krok od písčité pláže.

Umístění

Anantara Bophut Koh Samui Resort se nachází u pláže Bophut, 10 minut jízdy autem od pláže Chaweng, 15 minut jízdy od letiště Samui. Hotel v případě zájmu zabezpečí pronájem aut i dopravu na letiště.

Ubytování

Nabídku resortu tvoří 106 pokojů, apartmánů a apartmánů s bazény přímo na pláži. Pokoje, věrné klasickému thajskému stylu, byly nedávno rekonstruované. Působí moderním a velmi příjemným dojmem.

Inspirace

Odevzdejte i naberte energii u vodních sportů, zvyšte svoji sílu a zlepšete kondici na trénincích Muay Thai, věnujte se své lásce či rodině na dlouhých procházkách. Odpočívejte v zahradním spa, nechte se hýčkat párovými procedurami, vydejte se do nedaleké rybářské vesničky nebo na expedici do džungle. Sportujte na józe, ve fitness centru nebo na tenisovém kurtu. Těšte se na výbornou, zdravou a pestrou thajskou kuchyni, vyzkoušejte lekce vaření včetně návštěvy trhů a autentických nákupů lokálních surovin. Odpočívejte u bazénu s pohodlným zázemím. Můžete se s knížkou v ruce nebo hudbou na uších uvelebit v sedacích pytlích a pozorovat krásu klidného zálivu. Celou svojí přítomností si užívejte pohodu ostrovního života. Nebo listujte volnočasovými nabídkami resortu a zjistíte, že rozhodně musíte přijet znovu, abyste vyzkoušeli všechno!

Umístění hotelu

Anantara Bophut Koh Samui Resort se nachází u pláže Bophut, 10 minut jízdy autem od pláže Chaweng, 15 minut jízdy od letiště Samui. Hotel v případě zájmu zabezpečí pronájem aut i dopravu na letiště.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím