Anantara Iko Mauritius Resort and Villas

****

Mauritius

Líbí se vám? Napište nám!
Nasajte atmosféru luxusního hotelu s ohledem na přírodu! Nový EKO Friendly hotel Anantara na Mauriciu je navržený s ohledem na životní prostředí a udržitelný rozvoj.

Informace o hotelu

Na každém kroku pohoda a usměvaví lidé. Přívětivý personál a perfektně vyladěné služby pro náročného klienta.  Objevujte, pozorujte a užívejte si a to vše s ohledem na životní prostředí!!
Resort nabízí bazén s ozonem a přirozenou ventilaci, využívá sluneční energii,  a v neposlední řadě vysoce výkonný systém čištění odpadních vod.
Pláž La Cambuse nenabízí žádné motorizované vodní sporty a nemá veřejnou infrastrukturu.

Umístění

Resort se nachází na pláži La Cambuse, na jihovýchodním pobřeží ostrova Mauricius. Pláž nenabízí žádné motorizované vodní sporty a nemá veřejnou infrastrukturu.  Pouhých 15 minut jízdy z letiště vám potrvá dostat se z reality do vysněného ubytování přímo na břehu Indického oceánu.

Ubytování

Zbrusu nový, špičkový resort, který své brány otevřel v září 2019 má v nabídce celkem 164 pokojů, apartmánů a vil. Vybírat můžete podle velikosti, umístění nebo výhledu – buď do zelených zahrad nebo na modrou hladinu oceánu.

Inspirace

Lokalita je proslulá nejen krásnými plážemi, nádherným podpořským světem, ale i golfovými středisky. Mauricius je obehnáný korálovým útesem, který tvoří dokonalou přírodní hradbu, přes niž velcí živočichové nemají šanci proniknout. Šnorchlování je inspirující, zážitky každodenní, wellness centrum energizující a spa centrum pečující. Thajské masáže jsou uvolňující, zkrášlující procedury omlazující. Přivítejte nový den ranní meditací za východu slunce, jógou na pláži či Tai-chi lekcí v zahradách. Naplánujte si výlety na čajové plantáže, výstupy do kopců, nákupy v blízkém městečku, odkrývejte kouzlo ostrova a nenechte se ničím rozptylovat. Ani nabídka hotelové restaurace vám nedá spát, místní pivo je překvapivě chutné a rum... je pro požitkáře... Klid a pohoda jsou hlavními ingrediencemi, ze kterých pozorný personál tohoto resortu míchá pro své hosty dovolenkové menu každého dne.

Umístění hotelu

Resort se nachází na pláži La Cambuse na jihovýchodním pobřeží ostrova Mauricius. Pouhých 15 minut jízdy z letiště vám potrvá dostat se z reality do vysněného ubytování přímo na břehu Indického oceánu.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím