Anantara Lawana Koh Samui Resort

*****

Thajsko

Líbí se vám? Napište nám!
Rušná pláž Chaweng Beach a přesto místo, kde klid a pohoda našly své útočiště. Luxusní resort Anantara Lawana Koh Samui Resort patří k nejlépe hodnoceným ubytováním v oblasti.

Informace o hotelu

Perfektní souhra stylů thajského a čínského dědictví rozehrává elegantní hru barev, materiálů a nálad, tlumených světel, pohodlných zákoutí a bujné zeleně na dosah od pulzujícího nočního života a dokonalé zábavy. Anantara Lawana Koh Samui Resort je místem, kde si personál pamatuje vaše jméno a pracuje pro vás s úctou a respektem.

Umístění

Resort se nachází v mírném kopečku pozvolně se svažujícím k dlouhé písečné pláži. Deset minut vám zabere procházka do letoviska Chaweng Beach a deset minut jízda na letiště Koh Samui.

Ubytování

K dispozici je 122 nedávno rekonstruovaných pokojů a vil. Pokoje v patrových domech mají buď výhled do zahrad nebo na moře. Vrchol dovolenkového blaha představuje skupina komfortních vil u bazénů lemovaných vzrostlými palmami a obklopených bujnou zelení. Absolutní pohodlí si vychutnáte v komfortních terasových zónách vil, se sedacími soupravami a lehátky přímo nad hladinou vody bazénu.

Inspirace

Pohlazení pro romantické duše představuje unikátní restaurace v korunách stromů. Plavecký bazén s výhledem na pláž disponuje pohodlnými lehátky, slunečníky a pohostinným barem. Pláž před hotelem je čistá a moře příjemné pro plavání i paddleboarding. Hotelová knihovna má pestrou nabídku knih i několik počítačů. Perfektně zařízené fitness centrum nabízí lekce jógy a thai chi. Spa se specializuje zejména na ayurvédskou Shirodhara terapii. Program si můžete vyskládat ze sportovních aktivit na vodě nebo na souši, můžete cestovat a objevovat přírodní i historické zajímavosti okolí, vyjet si na horské safari, rybařit či hrát golf v Santibury Country klubu.

Umístění hotelu

Resort se nachází v mírném kopečku pozvolně se svažujícím k dlouhé písečné pláži. Deset minut vám zabere procházka do letoviska Chaweng Beach a deset minut jízda na letiště Koh Samui.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím