Ayana Resort Bali

*****

Bali

Líbí se vám? Napište nám!
S výhledem na pěstěné zahrady i na oceán. Prostě kam vaše oko dohlédne. Vítejte v AYANA resort Bali. 

Informace o hotelu

Dobře dostupný, přesto v ústraní, nabízí devadesát hektarů rajských zahrad, dramatických útesů, fotogenických skal, písečných pláží a vlastně všeho, co náročný turista potřebuje k dokonalé dovolené. Tato destinace se pyšní mnoha cenami, nejvzácnější jsou ovšem pochvalné recenze od hostů, kteří prošli jeho branami. Přidáte se k nim?

Umístění

Na adresu resortu se dostanete autem z letiště Ngurah Rai za 15 až 20 minut. Deset minut cesty od resortu se ve vesnici Jimbaran nachází mnoho galerií, butiků, trh i rybí trh.

Ubytování

Pro zájemce má resort k dispozici 294 pokojů a apartmánů. Nejmenší, ale pořád dostatečně prostorné a velmi komfortní, jsou pokoje Deluxe s výhledem do zahrad nebo na oceán. S větším nárokem na prostor se můžete ubytovat v apartmánech s terasou a rovněž s krásným výhledem. Ve všech pokojích a apartmánech najdete tradiční ostrovní výzdobu, složitě vyřezávaný nábytek, luxusní textilie a umělecká díla od místních umělců.

Inspirace

Tady jsou fakta: je to pětihvězdičkový resort. Na pozemku se nachází neuvěřitelných čtrnáct bazénů včetně dětského. Perlou mezi bazény je infinity bazén s krásným výhledem na oceán. A bazénem, jaký jste ještě nezažili, je Aquatonic Pool: labyrint s teplou mořskou vodou vyhřívanou na optimální teplotu. Pobyt v bazénu stimuluje krevní oběh a napomáhá rehabilitaci svalů. Najíst a napít se lze v celkem 26 restauracích, bufetech a barech. Impozantní Spa centrum má 53 místností. O děti je postaráno v dětském klubu AYANA & RIMBA Kids Club and Kids Pool. Kde je postaráno o dospělé? Na 18jamkovém golfovém hřišti, které se nachází dvacet minut jízdy z resortu, stejně jako větší obchodní centra. Přímo v areálu resortu si můžete zasportovat ve fitnesscentru s pestrým programem skupinových lekcí, na tenise, józe, na speciální běžecké trati nebo samozřejmě ve (a na) vodě. Personál organizuje tematické procházky po resortu zaměřené na poznávání přírody, organické farmářství a tradiční řemesla. Pro doplnění energie, zahnání rychlého hladu i skutečné kulinářské hody si můžete vybírat z nejrůznějších restaurací. Ať už dostanete chuť na steak, ryby, mořské plody, tradiční jídlo z Bali, na asijské jídlo nebo italské, omezovat se rozhodně nemusíte. Jídelní lístky jsou pestré a především nevyčerpatelné. Pro občerstvení přes den i po západu slunce vybírejte některý z barů a klubů. Naplánovat si samozřejmě lze také pikniky a romantické večeře na pláži.

Umístění hotelu

Na adresu resortu se dostanete autem z letiště Ngurah Rai za 15 až 20 minut. Deset minut cesty od resortu se ve vesnici Jimbaran nachází mnoho galerií, butiků, trh i rybí trh.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím