Ayana Villas Bali

*****

Bali

Líbí se vám? Napište nám!
AYANA Villas Bali, to je luxusní resort v luxusním resortu AYANA Resort & Spa. Je to jako stát ve státě, jen na exotické dovolené. 

Informace o hotelu

Na ploše 90 hektarů se nachází všechno, co potřebujete – a ještě mnohem víc. Romantika, wellness, výborné jídlo. K tomu Indický oceán a nádherné západy slunce. Všechny obyčejné zážitky se tu promění v jedinečné. Exotická snídaně plná překvapení k vám připluje v košíku po hladině vašeho soukromého bazénu. Už jste na nějaké dovolené začínali den sklenkou šampaňského Veuve Cliquot?

Umístění

Resort se nachází na poloostrově Bukit v jižní části Bali, osm kilometrů od centra města Jimbaran, 15 minut jízdy od letiště Ngurah Raiand a 20 minut od nejznámější balijské pláže Kuta, ráje surfařů.

Ubytování

Vlastní vila s bazénem, zahradou, terasou a výhledem na oceán – to je ta představa, která se vám vybaví, když se řekne nezapomenutelná dovolená na Bali. Každá ze 78 prostorných vil nabízí přesně takový zážitek. Vybrat si můžete vilu s jednou nebo se dvěma ložnicemi, k tomu z různých druhů umístění a výhledů. Vily jsou zařízené elegantním dřevěným nábytkem. První nádherné dojmy posbíráte už při přivítání v hotelovém lobby, další třeba při příchodu do vily. Působivá vana v palácovém stylu už na vás čeká naplněná příjemnou vodou a barevnými květy. K dispozici budete mít 24 hodin denně vlastního komorníka, který je okamžitě dosažitelný na telefonu.

Inspirace

Jimbaran je rybářskou vesnicí i oblíbeným turistickým letoviskem známým především díky dlouhé písečné pláži, bohatému nočnímu životu a skvělému jídlu. Záliv Jimbaran vyhledávají rodiny s dětmi kvůli klidným vodám a dobrému koupání. Ale také mladí lidé a páry pro zábavu a kluby. V resortu se nemůžete nudit, k dispozici je knihovna, dva tenisové kurty, spa komplex, útesem lemovaná privátní pláž, čtrnáct bazénů a 26 míst, kam se můžete jít najíst. Dovolte upozornit například na restauraci DAVA Steak & Seafood. Steaky v této restauraci jsou doprovázené bylinkovým máslem a paletou různých druhů solí. Prostě znamenité! Šéfkuchař si steaky nechává dovážet ze Spojených států, Austrálie a Japonska. O tomto kulinářském zážitku pak můžete rozjímat v Martini baru v levém rohu restaurace nebo v Rock Baru, který nabízí nejen skvělé pití, profesionálního DJ, ale i to nejlepší hlediště pro pozorování západu slunce. V rámci výletů mimo resort patří k oblíbeným aktivitám 18jamkové golfové hřiště, výšlap na sopku Gunung Agung, procházka po rýžových terasách Jatiluwih, koupání se ve vodopádu. Nebo si můžete dojít za kulturou do města Ubudu nedaleko hlavního města Denpasar.

Umístění hotelu

Resort se nachází na poloostrově Bukit v jižní části Bali, osm kilometrů od centra města Jimbaran, 15 minut jízdy od letiště Ngurah Raiand a 20 minut od nejznámější balijské pláže Kuta, ráje surfařů.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím