Bali Khama Beach Resort & Spa

*****

Indonésie

Líbí se vám? Napište nám!
Najděte relax na bílých písečných plážích a nechte se rozmazlovat a hýčkat v místním Spa! Bali Khama Beach Resort & Spa je ideálním míste, pro Vaši dovolenou!í

Informace o hotelu

Nechte se rozmazlovat

Resort se nachází na úseku pláže, který je chráněn korálovým útesem. Bali Khama nabízí nepřekonatelnou úroveň osobních služeb a nabízí živý mix místních ochodů, restaurací a lázní. Resort kombinuje indonéský styl s panoramatickým výhledem a přístupem k soukromé pláži a je umístěn v nejprominentnější části ostrova, Tanjung Benoa area, Nusa Dua. O jeho prestiži jistě svědčí i to, že je vítězem Trip Advisor's Award Of Excellence v letech 2011, 2012, 2013 a 2014. 

Vybavení hotelu

Resort nabízí návštěvníkům recepci (24/7), soukromou pláž, transfery na/z letiště, velký bazén s výhledem na pláž, vnitřní Spa, kyvadlovou dopravu na Nusa Duu, restauraci s výhledem na moře, bazénový bar, konferenční místnost a banketové prostory.

Ubytování

Privátní vily, studia i suity jsou prostorné, postavené z těch nejlepších materiálů a navržené v kombinaci s tradičními prvky balijské architektury. Resort nabízí následující typy ubytování:

Villa je vhodná pro rodiny, páry nebo přátele. Každá villa má svůj soukromý bazén, dřevěná lehátka a relaxační prostory, maramorovou koupelnu, vnitřní i venkovní sprchu a pokoj, ve kterém naleznete dvě královské nebo manželskou postel, podle Vašeho přání. Vill je několik typů: Two-bedroom Beachfront Villa (dvoupokojová vila), Honeymoon villa a Romantic Pool villa s výhledem do zahrad resortu. 

Apartmán je velmi prostorný, má výhled do zahrad a na moře. Každý z nich byl postaven ve velmi luxusním stylu, který splňuje standardy klientů a je vybaven plně vybaven. Najdete zde královské nebo maželské postele, které jsou vyrobené z vysoce kvalitní bavlny, a velmi pohodlné polštáře. K dispozici jsou dva typy apartmánů: Deluxe Garden Room a Studio Suite.

Na virtuální prohlídku se můžete podívat zde.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím