Banana Island Resort Doha

*****

Katar

Líbí se vám? Napište nám!
Resort Banana Island Resort Doha patří do luxusní hotelové sítě Anantara. Je vhodným cílem pro zamilované páry oceňující soukromí a klid i pro rodiny a skupiny přátel hledající zábavu a širokou škálu aktivit dostupných jak v resortu, tak i v jeho okolí.

Informace o hotelu

Tento privátní ostrov je jako velké hřiště na souši i na vodě pro hosty každého věku a všech zájmů. Je zároveň i klidné a soukromí respektující útočiště pro dokonalý odpočinek a relax.

Umístění

Banana Island Resort se nachází na ostrově Banana. Cesta luxusním, soukromým katamaránem trvá z katarské metropole Dauhá 20 minut. Mezinárodní letiště Dauhá je vzdálené 5 km od resortu.

Ubytování

V resortu se nachází celkem 141 ubytovacích možností v několika kategoriích. K dispozici jsou pokoje a apartmány s výhledem na Arabské moře i plážové vily či vily u bazénu s charakterem laguny. Pokoje i apartmány mají privátní balkony nebo terasy, jejich interiéry jsou pestré a svěží, s výrazným arabským akcentem.

Inspirace

Možností trávení času pro aktivní hosty je v tomto exkluzivním resortu tolik, že stěží zbude chvilka na nicnedělání. Bazén pro sportovní surfování, potápěčské centrum, kino, bowling, golfové odpaliště nebo simulátor Formule 1... K tomu neskutečné spa a wellness centrum, které svým hostům slouží perfektními službami. Můžete se ale rozhodnout pro klid a ticho v ústraní své vily nebo u bazénu, můžete si vychutnat unikátní plovoucí pontony zastíněné plátnem a zařízené houpacími sítěmi a nechat se jen tak unášet vánkem. Můžete se pohodlně usadit v některé z devíti restaurací a procestovat svět na jídelním lístku. Cokoliv si vyberete a cokoliv ochutnáte, tak budete uneseni mistrovstvím šéfkuchaře. Zaznamenejte, prosím, že v restauracích nejsou k dostání alkoholické nápoje. Spa centrum, které vás uchvátí krásným výhledem na oceán, bohatou interiérovou vegetací i energií tekoucí vody, nabízí výjimečný koncept dosažený spojením arabských, thajských i západních spa a léčivých rituálů, doprovázených vůněmi a relaxační hudbou. Vyzkoušejte tradiční procedury i technologické novinky pro vaše mladší a zdravější já.

Umístění hotelu

Banana Island Resort se nachází na ostrově Banana. Cesta luxusním, soukromým katamaránem trvá z katarské metropole Dauhá 20 minut. Mezinárodní letiště Dauhá je vzdálené 5 km od resortu.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím