Barahi Jungle Lodge

****

Nepál

Líbí se vám? Napište nám!
Nepál nemusí být jen o horách! Objevte s námi Barahi Jungle Lodge, resort, který se nachází přímo v Národním Parku Chitwan.

Informace o hotelu

Umístění

Barahi Jungle Lodge se nachází na břehu řeky Rapti v klidném Národním Parku Chitwan. Z města Bharaptur, které je od resortu vzdáleno 32km, se sem můžete dostat hotelovým pickupem nebo můžete letět helikoptérou z některého z měst Kathmandu, Pokhara či Lumbini.

Vybavení

Po náročném dni stráveném v divočině jistě oceníte místní Spa, kde se můžete nechat rozmazlovat tradičními thaskými masážemi nebo ájurvédskými technikami. Naleznete zde také bazén, kde můžete relaxovat, a přitom pozorovat zvířata ve volné přírodě.

Resort servíruje pravou nepálskou kuchyni, které dominují ekologicky pěstované místní suroviny a himaláské bylinky, i indickou, thajskou nebo čínskou kuchyni. Dobře vybavený Tiger's Den Bar nabízí aperitivy, vína a likéry. 

Existuje několik způsobů, jak prozkoumat NP Chitwan - safari v lodi nebo jeepu, oblíbené jsou také safari na slonech a procházky džunglí... Velkým lákadlem jsou místní sloni, se kterými můžete strávit odpoledne, kdy se o nich dozvíte nějaké ty  zajímavosti, budete mít možnost je nakrmit, a dokonce se s nimi vykoupat v řece. Můžete také zkusit kanoe, navštívit okolní vesničky a nahlédnout tak do místní kultury nebo se zapojit se do kulturního představení, které se koná po západu slunce, kde poznáte tradiční tanec Tharu.

Ubytování

Barahi Jungle Lodge se rozkládá na 12 hektarech, na kterých se nachází celkem 34 deluxe pokojů a jedna family suite. Každý pokoj má soukromý balkon, který nabízí výhledy na džungli, a je vybaven moderním i tradičním nepálským nábytkem s domorodými prvky, jako je bambus nebo sloní tráva. Na pokojích se nachází prostorná koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, 32 palcová LCD TV a klimatizace. 
Family suite je soukromá vila, která nabízí dvě velkolepé ložnice, z nichž má každá vlasní bar, jídelnu a dřevěnou terasu. Naleznete zde také soukromý bazén a okna od podlahy až ke stropu, dáky kterým se budete cítit součástí místní přírody!  K vile patří také služby butlera.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím