Baros Maldives

*****

Severní Male Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Hotel získal ocenění WORLD TRAVEL AWARDS WINNER 2017 - NEJROMANTIČTĚJŠÍ RESORT NA SVĚTĚ. Resort je vhodný pro náročnou klientelu vyhledávající vynikající servis a klidný pobyt.  Ideální místo  pro romantickou dovolenou ve dvou - z tohoto důvodu nesmí na ostrov děti mladší 8 let.

Informace o hotelu

Umístění

Tento menší resort je od letiště v Male vzdálen pouchých 16 km a transfer trvá rychlolodí jen 35 minut. Ostrov je vhodný pro páry, které chtějí prožít romantickou dovolenou. Z tohoto důvodu na ostrov nesmí děti mladší 8 let.

Vybavení

Na ostrově se nachází 3 restaurace a 2 bary. Lime Restaurant Vám přichystá osvěžující snídani i speciální á la carte menu připravované přímo před zraky hostů. Lighthouse Restaurant nabízí výtečného Master Chefa. Caenne Grill se specializuje na grilování mořských ryb, masa i vegetariánských pokrmů, ale rovněž nabízí bohatou selekci salátů i desertů. Resort Baros  zajistí i privátní večeře v bungalovech nebo na  mořském molu či na písečné pláži. 

Je zde možnost provozovat různé aktivity jako například potápěčská škola
Baros International Diving Centre, kde Vám doporučí např. tyto místa Moon Halley, Ali Baba Caves a Anemone Reef. Dále si můžete vyzkoušet například windsurfing, vodní lyže, kanoe, šnorchlování (vybavení na šnorchlování k dispozici zdarma), stolní tenis, billiard, volleyball, exkurze a výlety či rybaření.

Ubytování

Baros Maldives nabízí celkem 45 plážových vil a 30 vodních vil. K vybavení pokojů patří kllimatizace, stropní větrák, mini lednička, telefon s mezinárodní předvolbou, televize se satelitními programy, CD přehrávač, varná konvice (káva/čaj), trezor, připojení na internet, vysoušeč vlasů,venkovní koupelna. V Baros vilách a vodních vilách se nachází navíc DVD přehrávač, přístroj na vaření espressa, chladnička na vína.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím