Be Hotel Tulum, Mexiko

*****

Mexiko

Líbí se vám? Napište nám!
Raw design, zeleň, přírodní materiály a velmi přirozená, nenásilná atmosféra hotelu Be Hotel Tulum na riviéře Maya. Z jedné strany Karibské moře lemované bilým pískem, z druhé strany hustý, zelený prales.

Informace o hotelu

Tento nádherný butikový hotel patří k nejexkluzivnějším v destinaci. Je jako celebrita mezi hvězdami – okouzlující, šarmantní, atraktivní a zároveň, eko, hip a funny!

Umístění

Hotel se nachází na Yucatánském poloostrově, v provincii Quintana Roo na jihovýchodě Mexika a zároveň na severní hranici biosférické rezervace Sian Ka'an.

Ubytování

64 exkluzivních apartmánů v srdci hustého pralesa. Věřte nám, že kdybyste měli možnost si všech 64 apartmánů projít jako galerii v muzeu, ani vteřinu se nebudete nudit! Šarm, vkus, klid, přírodní materiály, propracované, ale střízlivé detaily, ničím nerušené soukromí a privátní bazénky. Vybírejte! Kterýkoliv si vyberete, nebudete litovat.

Inspirace

Yäan Wellness Energy Spa slouží hostům nabídkou luxusních, omlazovacích a regeneračních procedur. Samotné umístění hotelu napovídá, že zde nebude nouze o dostatek sportovních aktivit. Že díky druhému největšímu bariérovému útesu světa bude podmořský život pestrý a bohatý. A že za památkami dávné historie to nebudete mít daleko. Zábava, tanec, hudba a výborný bar – v tomto hotelu to žije, ale velmi stylově a s úctou ke klidu a zenové dovolené.

Umístění hotelu

Hotel se nachází na Yucatánském poloostrově, v provincii Quintana Roo na jihovýchodě Mexika a zároveň na severní hranici biosférické rezervace Sian Ka’an.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím