Beit Al Bahar Royal Villas, Jumeirah Beach Resort, Dubaj

*****

SAE - Dubaj

Líbí se vám? Napište nám!
Užijte si naplno luxusní vily u moře Beit Al Bahar Royal Villas, které Vás rázem přenesou na Střední Východ!

Informace o hotelu

Umístění

Beit Al Bahar Royal Villas je komplex 19 luxusních soukromých vilek, které které náleží ke světově proslulému hotelu Jumeirah Beach, jenž je od centra vzdálen několik minut jízdy. Mezinárodní letiště v Dubaji se nachází asi 27 kilometrů od resortu.

Ubytování

Beit Al Bahar Vám nabídne nezapomenutelné zážitky z pobytu v těchto kouzelných vilkách se soukromým bazénem, terasou s úchvatným výhledem na Perský záliv, Burj Al Arab Jumeirah či Jumeirah Beach Hotel nebo 24 hodinovými službami komorníka. Nově zrekonstruované vily v sobě kombinují tradiční arabskou a současnou moderní architekturu.
K vilám patří recepce, která se nachází mimo hlavní část hotelu Jumeirah Beach, odkud Vás soukromé bugginy (dostupné pouze pro hosty Beit Al Bahar) dopraví rychle a v pohodlí až k vile.

Beit Al Bahar nabízí následující ubytování:
One Bedroom Royal Villa (130m²) - Luxusní vilka s výhledem na ikonický Burj Al Arab ubytuje 2 dospělé a 2 děti (do 12 let), popřípadě i 3 dospělé (za poplatek). V pokoji je manželská postel.
Two Bedroom Royal Villa (220m²) - Prostorná vila, která nabízí 2 pokoje (jeden s maželskou postelí, druhý se dvěma jednolůžky), kde lze ubytovat 4 dopělé a 2 děti (do 12 let), nebo 5 dospělých (za příplatek). Při pohledu z okna také spatříte majestátní Burj Al Arab.

Vkusný interiér vil je laděn do uklidňujících odstínů, které jsou doplněny světlým nábytkem. Royal Villy nabízejí klidný prostor pro odpočinek ve vzdušném obývacím pokoji vybaveném nejnovějšími technologiemi. V luxusním pokoji se nachází prostorná postel, v koupelně naleznete obrovskou vanu a luxusní výrobky Acqua Di Parma.
Všechny pokoje mají výhled na terasu nebo do zahrady, najdete v nich wifi, HD LCD televizi, notebook, zařízení na přípravu kávy nebo čaje, bezplatné noviny, trezor, fén, minibar nebo žehličku.
Jakožto hoteloví klienti máte neomezený přístup do Wild Wadi Waterpark, Executove Pool, Sinbad's Kids Club nebo Talise Fitness, transfer na a z letiště limuzínou, snídaně u pláže v Villa Beach Restaurant s výhledem na Burj Al Arab Jumeirah.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím