Belmond Castello di Casole

*****

Itálie - Toskánsko

Líbí se vám? Napište nám!
Belmond Castello di Casole. Jiné, lepší, unikátní. Pobyt v tomto hotelu promění vaši dovolenou v nezapomenutelný toskánský zážitek. A to napříč celým rokem, v průběhu všech ročních období.

Informace o hotelu

Historie místa sahá až do doby bronzové, v hotelu Belmond Castello di Casole je možné prohlédnout si i etruské vykopávky. Vznik zámku se datuje do desátého století a těšil jak vzácné hosty modré krve, tak herecké celebrity i osobnosti politického života. Právě bohaté toskánské dědictví je tvůrcem zdejší jedinečné atmosféry. S úctou a pokorou přistupovali architekti a designéři k proměně zámku na hotel a k veškerým rekonstrukcím a modernizacím prostoru. Použité materiály i pracovní postupy odkazují na dávné řemeslné tradice tak, aby byl hostům poskytnutý dokonalý komfort dle nejpřísnějších kritérií - a zároveň zachovaný vzácný genius loci.

Umístění

Poloha hotelu je ideální pro výlety do okolních turistických destinací, Siena se nachází půl hodiny směrem na východ a Florencie hodinu severně. V dosahu jsou i města Volterra a Montalcino, pevnost Monteriggioni je lehce dosažitelná na kole.

Ubytování

Belmond Castello di Casole patří k nejcharizmatičtějším hotelům v oblasti Siena. V nabídce má celou škálu různorodých ubytování zařízených precizně vybíraným nábytkem a doplňky. Každý z pokojů nebo luxusních apartmánů je prostorný, vzdušný a komfortní, s prostornou koupelnu. Některé z pokojů se nachází v samostatných budovách vzdálených od 50 až 200 metrů od hlavní budovy. K hotelu náleží dvě restaurace a bar. V ceně je výborná kontinentální snídaně.

Inspirace

Oblast je součástí přírodní rezervace, procházky po okolí skýtají nádherné pohledy plné života a různé lesní zvěře. Procházet se můžete i nádhernými olivovými háji a vinohrady. Relaxovat zde můžete pod toskánským sluncem na pohodlném lehátku s knížkou v ruce u vyhřívaného bazénu s pohodlným zázemím a krásným výhledem do okolí a také v sauně nebo v páře. Hotelové Spa centrum se nachází v nádherných prostorách původně sloužících jako vinné sklepení. Tréninkovou rutinu si můžete vychutnat v prostřednictvím široké škály sportovních aktivit různé obtížnosti a pod vedením kvalifikovaných trenérů. K hotelu patří designový butik s inspirující nabídkou módy a umění i potravin a nápojů z místní produkce.

Umístění hotelu

Poloha hotelu je ideální pro výlety do okolních turistických destinací, Siena se nachází půl hodiny směrem na východ a Florencie hodinu severně. V dosahu jsou i města Volterra a Montalcino, pevnost Monteriggioni je lehce dosažitelná na kole.

Martina Šarmanová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím