Bubble Luxotel

****

Wadi Rum, Jordánsko

Líbí se vám? Napište nám!
Stejně jako je Jordánsko destinací nevídanou a neslýchanou, i toto ubytování je téměř z jiné dimenze. Wadi Rum Bubble Luxotel vás dostane ke hvězdám, ke slunci i k horizontu. A to bez jediné překážky. 

Informace o hotelu

Vynese vás do výšek a pozve do hloubky vlastních myšlenek. Zažijte poušť a hvězdnou oblohu! Z první ruky, z první řady a v prvotřídním pohodlí. Jak napovídá název resortu, bydlet budete v bublinách, které jsou navzájem propojené. Tam, kde je potřeba, jsou neprůhledné a tam, kde je to žádané, skýtají výhled na hory a na nebe. Budete spát pod hvězdami a přesto pod střechou.

Umístění

Bubble Luxotel byl postaven v roce 2018 na nádherném místě ve Wadi Rum (česky Vádí Rum) na jihu Jordánska. Jeho cílem je nabídnout tradiční beduínské ubytování, ovšem v luxusním provedení a bez kompromisů.

Ubytování

Ubytování je možné ve dvou typech klimatizovaných apartmánů s wi-fi podle toho, jestli potřebujete manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka, v obou případech je možná přistýlka. Apartmány mají rozlohu 130 m² , koupelnu, spací a obývací prostor s nádhernou pozorovatelnou, prostornou terasu s vířivkou. K dispozici je též houpací síť a venkovní posezení.

Inspirace

Ubytování v resortu Bubble Luxotel je zkušeností, na kterou se nezapomíná. Mezi vámi a přírodou unikátního Měsíčního údolí nebudou žádné tradiční zdi. Staňte se součástí prostoru a nechte prostor, ať se stane součástí vaší mysli. Život je cesta a noc je pod hvězdami. Odpočinek je při západu slunce a východ slunce nebyl nikdy tak blízko. Na tomto místě vám vesmír v celé své kráse ukáže, jak je nekonečný a inspirativní. Potřebujete se zorientovat na obloze? Využijte vědomosti astronomů, kteří vám pomůžou. Potřebujete dokonale poznat místo, kde se nacházíte? Nastupte do letadla a seznamte se s nádherným výhledem na hory, poušť a město. Potřebujete zažít poušť na vlastní kůži? Sedněte na velblouda a nechte se houpat v rytmu pomalé chůze měsíční krajinou. Dostali jste hlad? Vstupte do pouštní hotelové restaurace, udělejte si pohodlí a dejte si, na co máte chuť.

Umístění hotelu

Bubble Luxotel byl postaven v roce 2018 na nádherném místě ve Wadi Rum (česky Vádí Rum) na jihu Jordánska. Jeho cílem je nabídnout tradiční beduínské ubytování, ovšem v luxusním provedení a bez kompromisů.

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím