C Mauritius

****

Mauritius

Líbí se vám? Napište nám!
Čyřhvězdičkový C Mauritius, nový hotel patřící pod značku C Hotels by Constance, na vás čeká s otevřenou náručí, uprostřed krystalicky čisté přírodní scenérie.

Informace o hotelu

Umístění

C Mauritius se nachází na soukromé pláži na východním pobřeží ostrova a patří do nejvyšší třídy lifestylových hotelů. Značka C Hotels by Constance ctí maximální kvalitu služeb a nenápadnou přirozenost, která, je dle aktuálních trendů, nejnovějším synonymem luxusu. Umístění hotelu skvěle vyhovuje hostům, kteří chtějí zažít pravou ostrovní dovolenou v krásné přírodě a v přímém kontaktu s nekonečným horizontem oceánu. 

Ubytování

Spojili jsme eleganci a neformálnost a stvořili hotel, který potěší vaše smysly. Přírodní materiály, stylový nábytek, nenásilné splynutí s okolitou přírodou. Ubytování v hotelu C Palmar Mauritius je pestré a zohledňuje různé preference svých hostů. V nabídce je 26 „Prestige rooms", 18 „Prestige Sea view rooms" ,8 Prestige Beachfront rooms.

Inspirace

Dvě osmnáctijamková golfová hřiště, beachvolejbal, jóga, vodní sporty, šnorchlování, potápění, výlety. Volný čas v hotelu může být vyplněný aktivním sportem v nádherném prostředí nebo královskou péčí. S použitím výhradně přírodních produktů se v péčí našeho wellness rozplynete v nádherné nirváně a spokojenosti bytí.

Umístění hotelu

Monika Novotná

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím