Carana Beach Hotel

****

Mahe, Seychely

Líbí se vám? Napište nám!
Proč si pro svou dovolenou vybrat Carana Beach Hotel? Protože intimní charakter a vitální nálada hotelu jsou neodolatelné, nakažlivé a nezapomenutelné. 

Informace o hotelu

Pokud vám dostatek důvodů neposkytnou lákavé fotografie v galerii, pak vám rozhodování ulehčíme informací, že hotel si bezvadně stojí v uživatelských recenzích a rovněž v získávání prestižních cen.

Umístění

Hotel se nachází na ostrově Mahé, přímo u stejnojmenné pláže a malé laguny devět kilometrů severně od města Victoria. Nebo jinak: Carana Beach stojí osmnáct kilometrů od letiště a osm kilometrů od ikonické pláže Beau Vallon. Pláž Carana je písečná, ovšem laguna není chráněna útesem, proto se hodí pro ty, komu nevadí vlny.

Ubytování

Kapacita hotelu je 40 útulných bungalovů umístěných jen pár kroků od pláže, tedy s nádherným a ničím nerušeným výhledem na ráj, ve kterém jste se ocitli. Stavby jsou poměrně blízko u sebe, ale stíněné bujnou vegetací, takže nikdo se tu nemusí bát o své soukromí. K dispozici jsou dva druhy bungalovů, ty větší mají 60 m2 a bazének na terase. Menší mají 45m2 a jsou bez bazénku. Vnitřní dispozice  vyhovují rodinám i párům, koupelny mají posuvné dveře, lze se tak rozhodnout pro propojení prostoru nebo pro jeho oddělení. Všechny bungalovy mají terasy s posezením, bazének má celkem 12 z nich. Interiéry bungalovů i společných prostor jsou zařízené v moderním stylu, s použitím přírodních materiálů a svěžích barev.

Inspirace

Luxus čtyřhvězdičkového hotelu, zároveň však neformální a nenucená atmosféra. Tak majitelé rodinného hotelu vnímají svoji jedinečnou nabídku autentického seychelského ubytování. V hotelu je k dispozici bar s celodenním občerstvením, infinity bazén sousedící s pláži s dřevěnou terasou a lehátky, taky spa centrum a butik. Hotelová kuchyně má svěží a nápaditý koncept, výborný cit pro kombinaci chutí a vůní. Základ nabídky tvoří mezinárodní jídla z čerstvých, původních a kvalitních ingrediencí z organické farmy, ozvláštněné kreolskou inspirací. Restaurace Lorizon je místem, kde si můžete dopřát výjimečný kulinářský zážitek v kombinaci s krásným výhledem. Název restaurace (Lorizon) znamená v kreolštině horizont. Vzdušné prostory a příjemné posezení způsobí, že se vám nebude chtít pryč. Restaurace je otevřená od sedmi do deseti ráno, kdy se podává snídaně, a od sedmi do půl desáté večer, kdy se podává večeře. Po západě slunce se hotel stará o zábavu hostů formou tematických programů zaměřených na tanec, jídlo či kulturní tradice. Středobodem pozornosti v hotelu Carana Beach je přirozená, nenucená a všudypřítomná romantika, kterou s oblibou využívají zamilované páry na první společné dovolené, na líbánky nebo oslavy výročí. Jestli se cítíte osloveni, určitě nevynechejte možnost alespoň jednou si objednat večeři na pláž. Carana Beach patří rodine Mason, která provozuje i jednu ze dvou největších seychelských cestovních kanceláří. Můžete se tedy spolehnout na profesionální služby mladého a energického personálu, na bezchybně organizované výlety a exkurze na souši, na vodě i pod vodou.

Umístění hotelu

Hotel se nachází na ostrově Mahé, přímo u stejnojmenné pláže a malé laguny devět kilometrů severně od města Victoria. Nebo jinak: Carana Beach stojí osmnáct kilometrů od letiště a osm kilometrů od ikonické pláže Beau Vallon. Pláž Carana je písečná, ovšem laguna není chráněna útesem, proto se hodí pro ty, komu nevadí vlny.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím