Centara Grand Island Resort and Spa Maldives

*****

Ari Atol

Líbí se vám? Napište nám!
Centara Grand Island Resort & Spa Maldives má dlouhý název, ale na to, jestli sem máte vyrazit, vám stačí kratičké rozhodování. Proč?

Informace o hotelu

Protože si zajistíte bezstarostnou dovolenou v dokonalém prostředí, v perfektním ubytování, s úžasným jídlem a nezapomenutelným programem.

Umístění

Soukromý ostrov se nachází v tyrkysových vodách Indického oceánu v jižním atolu Ari. Je protkaný romantickými cestičkami, osázený palmami a lemovaný písečnou pláží.

Ubytování

Samotnou rozlohu ostrova výrazně zvětšují nadvodní vily, které jsou šikovně vystavěné tak, aby každému při výhledu patřil jeho vlastní a ničím nerušený kousek obzoru. Plážové vily jsou k dispozici ve čtyřech kategoriích podle počtu ložnic a rozlohy. Kapacita ostrova je 112 vil.

Inspirace

Na Maledivách bývá v centru pozornosti potápění a šnorchlování. Podmořský svět je tu barevný, bohatý a tajuplný. Mimo korálového útesu se můžete nedaleko od ostrova potápět i k vrakům starých lodí. Co systém stravování? Je velmi flexibilní. Nic není pevně dané, všechno si můžete naplánovat přesně na míru svým potřebám. Vyhovuje vám plná penze s obědem? Nebo spíš polopenze se snídaní, která vám dodá dostatek energie na sport i adrenalin? Večeře se každopádně podává v restauracích Reef Restaurant, Suan Bua Thai či Azzuri Mare podle vašeho výběru. V programu all inclusive si můžete užívat všeho, co srdce ráčí a bez omezení. Celodenní přístup k jídlu a občerstvení je vhodný pro sportovce a aktivní lidi, kteří potřebují kompenzovat velký výdej energie, nebo pro rodiny s dětmi. Pro nejnáročnější hosty je k dispozici program Grand All-Inclusive, který zahrnuje nejen jídlo, ale i přístup k wellness péči, vodním sportům a také výletům včetně plavby při západu slunce a pozorování žraloků. Z respektu k přírodě i k ostatním hostům jsou k dispozici pouze nemotorizované vodní sporty. Na souši si můžete zahrát tenis a volejbal nebo si můžete zajít do fitnesscentra. Jednou za týden se promítají filmy. Centara Grand Island Resort & Spa Maldives myslí i na starší děti, má pro ně připravený zajímavý program v klubu E-Zone. O menší děti bude skvěle postaráno v klubu Camp Safari Kids. Dospělí nepotřebují klub, protože mají bazén a bar a welness a jógu a procházky po pláži nebo houpání se v houpacích křeslech. Pohodlí nade vše!

Umístění hotelu

Soukromý ostrov se nachází v tyrkysových vodách Indického oceánu v jižním atolu Ari. Je protkaný romantickými cestičkami, osázený palmami a lemovaný písečnou pláží.

Lada Vágnerová

Nemůžete se rozhodnout? Ráda vám poradím kam cestovat.

Kontaktujte mě, prosím